Полный Пи обзор - онлайн ігра, іграти онлайн, реєстрація в грі

Полный Пи обзор - онлайн ігра, іграти онлайн, реєстрація в грі

Повний пі браузерна ігра

Полный Пи онлайн - це найяскравіший приклад того, як можна талановито познущатися над серйозною тематикою ігрових сюжетів. У віртуальному світі даного проекту відбулися великі неприємності - вибух андронного коллайдера, проте все, починаючи від причини вибуху (типове нехлюйство) і закінчуючи методами боротьби з наслідками світового катаклізму, зображено в веселей манері барвистого коміксу. Тому, повірте, що займаючись проходженням ігри Повний Пі, нікому і в голову не прийде згадувати про відсутність 3х-мірної графіки або неперевершеного геймплея. 

Реєстрація Полный Пи дозволить гравцеві проникнути за лаштунки світового Армагездеца в шкурі одного з трьох персонажів: Качка, трюкача або Розумаку для хлопців, і Амазонки, Бестії, Розумниці для дівчат. Як випливає з прізвиськ, деякі персонажі цієї гри більш орієнтовані на силові методи, інші проявляють відмінну спритність, а треті - кмітливі не по роках.

полный пи скриншот

Іграти повний пі буде, як мінімум не нудно, адже буквально зі старту гравець зможе насолодитися видовищем, як звичне йому місто перетворюється на руїни де кишать злісними зомбі-мутантами. Причому, перше зіткнення зі світом всілякої нечесті чекає гравця прямо на початку ігри Повний Пі, де йому потрібно буде врятувати від лап непривабливого зомбі дівчатко Соню. Дівчина є досить корисним NPC, який забезпечить гравця квестами, а при бажанні у неї можна буде придбати різні еліксири і предмети. 

Онлайн ігра Повний Пі продемонструє гравцеві велику колекцію живих мерців: мутанти - мутогади, що еволюціонували мертвяки - мертвогади, непрошені гості з пекла - ацкогади, Сбрендівші сектанти - гадскогади. Для боротьби з цим бестіарієм користувачам знадобиться незвичайна зброя, наприклад, топірець, ломик, дорожній знак або ніж-метелик. Крім того, в процесі проходження ігри Повний Пі, герой обзаведеться звірятком-помічником (ворон, вовк, кицька). 

Полный Пи видео обзор

Крім усього іншого, дана ігра наділила героїв цікавим параметром - рівнем адреналіну, який відповідає за активацію занятних прийомів - фіч. Ці здібності визначаються обраної гравцем спеціалізацією персонажа і прокачуються у міру зростання досвіду. Крім фіч, у персонажа ще багато усіляких цікавих здібностей, а перед ним маячить аж ніяк не горизонт, а стос непростих завдань і натовпи монстрів. Вдалого всім занурення у всесвіт Повний Пі!

Офіційний сайт повний піhttp://pi-online.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar