Небеса обзор - унікальна браузерна ігра, іграти онлайн, реєстрація

Небеса обзор - унікальна браузерна ігра, іграти онлайн, реєстрація

Небеса захоплюча ігра

Не дивно, що нова безкоштовна браузерна ігра Небеса онлайн, так швидко завоювала серця гравців. Вона буде цікава як любителям стратегічних і логічних ігор, таки шанувальникам фентезі з динамічними битвами. У ігри надзвичайно широкі можливості, так що кожен знайде собі заняття до душі. 

Не дивлячись на те, що ігра браузерна, її творці зробили її візуально привабливою - красива графіка і соковиті арти в поєднанні з приємною анімацією і озвученням дозволять повністю перейнятися її приємною і ненав'язливою атмосферою. Не тільки графічним оформленням може похвалитися ця ігра, творці не забули про управління та ігровий інтерфейс, які будуть зрозумілі гравцеві будь-якого віку. Небеса - це не та ігра, де Вам доведеться безладно жати на всі кнопки, щоб зрозуміти, що ж робити далі. 


За сюжетом гравець потрапляє в чарівний світ, де в хмарах парять тисячі островів. Один з цих островів стане вашим будинком, а Ви його хранителем. Острів потрібно облаштувати, звести будинки та споруди і своєчасно знищувати монстрів, які з'являються в його надрах. 

Небеса скриншот

Бої в Небесах - це найцікавіше і захоплюючі розваги, вони проходять в покроковому режимі, схожі як у ігрі техномагія Суть битви досить проста - переміщати предмети на ігровому полі таким чином, щоб вийшло три і більше однакових в один ряд. Різні види предметів приносять гравцеві різні бонуси - здоров'я, мана, додатковий хід, або наносять шкоди супротивнику. Мета поєдинку - довести життєву енергію противника до нуля, для цього можна використовувати заклинання, магічні еліксири. Так само на результат бою можуть вплинути - рівень вашого персонажа, його екіпірування, ну і звичайно ж удача. Будь-який гравець може спробувати себе в ролі гладіатора, виступаючи на арені. Від простих боїв битви на арені відрізняються великою кількістю одержуваного досвіду і можливістю зіграти в тоталізатор, зробивши ставку на будь-якого з гладіаторів. Крім того участь в гладіаторських турнірах дозволяє швидко заробити ігрові гроші і зібрати непогані предмети екіпіровки. 

Небеса видео обзор

В небесах є досить цікава можливість - міняти зовнішність за допомогою образів. Якщо думаєте, що образи несуть лише косметичну функцію, то Ви помиляєтеся. Кожен образ дає відчутні плюси до здоров'я, сили або захисту і є предметом гордості його власника, адже для отримання образу, найчастіше потрібна виконати непрості умови. Особливо сподобалося те, що в ігрі дуже великий онлайн, а значить завжди є, з ким побалакати, обговорити останні новини та помірятить силами в поєдинку.

Офіційний сайт небесаhttp://nebogame.com

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar