Легенда Лицаря обзор браузернаї онлайн ігри, ірати, реєстрація

Легенда Лицаря обзор браузернаї онлайн ігри, ірати, реєстрація

Легенда Лицаря браузерна ігра

Espirit Ігри - відносно новий постачальник розваг на ринку комп'ютерних ігор. Спеціалізується команда на браузерних проектах, не забуваючи інтегрувати їх в популярні соціальні мережі. Так сталося і з останньою їх розробкою: ігра Легенда Лицаря (Knight`s Fable) на даний момент повністю русифікована, доступна в деяких соц. мережах і пропонує на вибір кілька десятків серверів з різними Рейтами. А прямо зараз ми дізнаємося, яка начинка чекає користувачів всередині.

Людська раса славиться своїми талантами, особливо в галузі створення культурних спадщин. Багато тисячоліть кращі уми серед людей будували будинок для себе і своїх предків. Будинок, де не буде місця неспокою і смутку. Будинок, де спокій і благодать завжди захистять від насущних проблем. Будинок, де немає місця війні і руйнування. Однак демони, що прийшли в світ смертних, вирішили за них інакше.

легенда рицаря фото

Останні кілька століть породження пекла оскверняли своєю присутністю кращі винаходи людей. З кожним роком нових будівель ставало менше, руйнувалися величні замки і крихкі сади. Горів камінь, не витримувавши пекельний вогонь проклятої сталі. Плавилася вода, перетворюючись на попіл від чужих земель магічних заклинань. Демони вирішили стерти з лиця землі не тільки все людство, а й пам'ять про нього.

У цей нелегкий час боги і закликають своїх героїв. Вам буде призначено битися з найнебезпечнішими істотами у Всесвіті Легенди Лицаря. Приготуйтеся, небезпечна і важка буде дорога до самих підлих босів і їх поплічників. Кожен крок буде складніший, а невірна дія може призвести до загибелі цілого народу. Вашого народу.

легенда рицаря скриншот

Відходити від основних канонів творці ігри Knight`s Fable не стали. Майже не стали. На самому старті вибрати можна з чотирьох персонажів.

Лицар, короткий опис якого розповідає про можливість вампіризму (нічого потойбічного, просто висмоктування здоров'я) і потужні удари в ближньому бою.

Уміння Мага описані коротко і ясно: заклинання з великою втратою. Справді, не стріляти ж з лука він повинен?

А ось для третього за рахунком героя напрошується персонаж як раз таки з луком. Але, не тут-то було: Боєць, чиї вміння характеризуються спритністю і швидкістю, замінив класичного стрілка.

Воїн духу відомий в Легенді Лицаря своїми дізейбламами і бафами: на ворогів і союзників відповідно.

Легенда рицаря видео обзор

Розробники вирішили, що занадто відійшли від класики на стадії створення персонажів, тому формат проходження практично нічим не відрізняється від інших браузерних проектів жанру RPG. Квести з самої першої секунди, бої з монстрами, оригінальні вміння та система гільдій. Все те, що так звикли бачити завзяті геймери, нікуди не зникло. Воно просто набуло новий формат. Нову Легенду Лицаря (Knight`s Fable).

Офіційний сайт Легенда Лицаря: http://espritgames.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar