Ігра Тор молот богов обзор, відео, скриншоти, реєстрація

Ігра Тор молот богов обзор, відео, скриншоти, реєстрація

Браузерна ігра тор молот богів

Браузерна онлайн ігра 2014 року, за мотивами популярного фільму що припаде до смаку не тільки фанатам. Вона вже набрала велику кількість позитивних відгуків і тепер готова підкорювати нас. Їм пропонується зануритися в світ скандинавської саги, доторкнутися до міфів і легенд, побувати в підземеллях і кинути виклик самим богам, що спустилися з Асгарда, вирішивши випробувати смертних. 

Спочатку гравцеві пропонується вибрати сторону - чи буде він іграти за темних або світлих? Також потрібно вибрати персонажа, що належить одному з п'яти класів: воїн, жрець, мисливець, маг або вбивця. У кожного з них, традиційно, є свої особливості. Воїн легко увірветься в центр битви, щоб розтрощити ворога, маг почне ворогів зачаровують, мисливець буде атакувати цілі здалеку, вбивця буде орудувати кинджалами, а жрець допомагатиме союзникам. 

Що чекає гравця, який відкрив для себе цю міні-Скандинавію? О, це маса пригод! Так можна відправитися в подорож за скарбами стародавніх богів, можна випробувати себе на арені, поборовшись з іншими могутніми воїнами, а можна і зовсім відправитися в кругосвітню подорож. У ігрі тор молот богів багато самих різних локацій, що діяти можна не лише на землі, але і на суші і навіть в повітрі. Тільки при цьому завжди потрібно бути напоготові, оскільки вороги зустрічаються скрізь. 

Творці Тор Молот Богів онлайн приготували для гравців незліченну кількість завдань з різними сценаріями. Їх виконання буде цікавим і корисним. В ході таких квестів можна заробити корисні предмети і зброю, без якого в ігрі ніяк. А значить, чим старанніше гравець працюватиме над виконанням завдань, тим більше екіпіровки у нього буде. 

тор молот богов скриншот

В ході щоденних PVE і PVP завдань можна буде випробувати свої навички і в боях на бойових аренах, і в освоєнні підземель і навіть повоювати за право управляти яким-небудь містом. Виконання завдань обіцяє гравцеві нагороди. Також варто потурбуватися придбанням їздову тварину, а точніше взяти його собі на виховання. Вихованець стане хорошим помічником, оскільки пересуватися на ньому, а не на своїх двох набагато зручніше. Тварина допоможе і під час бою. 

Тор молот богов видео обзор

Почавши іграти Тор Молот Богів, кожен зможе задіяти стратегічне мислення і продемонструвати всю свою хоробрість. І не потрібно боятися масштабності майбутніх подій, ви поступово втягнетеся і може бути навіть полюбите цей світ. А щотижневі оновлення посприяють тому, що ваш інтерес до проекту згасне не скоро.

Офіцйний сайт Тор молот богівhttp://101xp.com/#/game/tor/info

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar