Футбольний менеджер 11х11 обзор ігри, реєстрація, іграти онлайн

Футбольний менеджер 11х11 обзор ігри, реєстрація, іграти онлайн

Футбольний менеджер 11x11

Футбол - це не просто ігра, для багатьох вона - мета життя. Якщо ви - справжній любитель футболу, вас захоплює сам процес ігри, і ви прекрасно розбираєтеся в тактиці і завданнях команди, то цей футбольний менеджер для вас.
Ігра 11 × 11 являє собою футбольний менеджер онлайн.

Ця ігра надає можливість очолити одну з футбольних команд і застосувати на практиці всі свої знання. Ви повинні зайняти першість у Лізі Чемпіонів. Результат футбольного матчу залежить від ігри футболістів на полі. Гравець виступає в якості менеджера команди і його завдання - підібрати оптимальний склад команди і вичавити з гравців максимум.

Незважаючи на те, що ігра досить проста, при цьому вона по- справжньому цікава. У розпорядженні гравця - команда з 18 футболістів, рівень яких визначає їх ефективну ігру на полі. Рівень залежить від фізичної форми, таланту і моралі. Гравцеві належить виявити переваги і недоліки гравців, призначити кожному з них ролі в матчах. Тренер призначає гравцям вимотуючі пробіжки, виснажливі тренування і дієти, розвиває навички кожного члена команди, загалом, робить все, щоб команда змогла виграти безліч змагань.

Гравець не тільки підбирає команду футболістів і тренує їх. У його обов'язки також входить взаємодія зі спонсорами, які оплачують контракти футболістів, оренду стадіонів та багато іншого. Крім того, гравець самостійно розробляє слоган і логотип своєї футбольної команди, піклується про включення команди в турніри.

11×11 фото

По-справжньому цікаві і захоплюючі події розгортаються разом з початком ігри на полі. Гравець повинен визначити тактику майбутньої ігри. Саме від цього залежить результат матчу: переможе команда або, навпаки, зазнає поразки.

Крім футбольних матчів, також є маса додаткових розваг: є справжня букмекерська контора, яка приймає ставки на майбутні футбольні матчі.

11х11 видео обзор

Серед плюсів футбольного менеджера 11 × 11 можна відзначити доступний інтерфейс, вільний вибір суперника і швидку прокачку команди. Мінуси в тому, що більшість випадкових футбольних матчів залежить виключно від випадковості, а також те, що за гроші можна отримати велику перевагу над суперником.
Футбольний менеджер 11х11 захоплює і безперечно вартий витраченого часу.

Офіційний сайт 11х11: http://www.11x11.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar