Дракони вечности обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Дракони вечности обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Онлайн ігра дракони вічності

Сьогоднішній огляд ми вирішили присвятити цікавій браузерной онлайн ігрі  Дракони вічності. Ігра драконы вечности з жанру MOMRPG розроблена компанією Q1, яка ще раніше випустила ігру - Дракони Спадщини.

Дракони Вічності дуже популярна ігра серед любителів фентезі, в ній є і жахливі чудовиська, і доблесні воїни, могутні маги, чаклуни і чарівники, ну і само собою - Дракони. Атмосфера  ігрового світу постійна видозмінюється і доповняється. Дії самої ігри відбуваються в світі Адан, який населяють всі перераховані вище ігрові персонажі і гравці в тому числі.

Сюжет ігри лежить в основі протиборства двох імперій (Садар і Валор). Кожна сторона бореться за контроль над величезною територією континенту Тарт. Битва не гасне практично ніколи, однак, наступають моменти, коли імперіям доводиться об'єднуватися. Часом в світ Драконів Боги Шааб відправляють свої темні легіони. Вони бажають всіх поневолити і захопити землі Тарта і Адана. І тільки доблесним лицарям під силу їх здолати, саме тому сторони встають під один прапор - знищити загрозу, що насувається.

Гемплей в ігрі не є складним. Механіка здасться звичною всім гравцям, що грають в браузерні онлайн ігри. На старті ігри Вам буде запропоновано вибрати персонажа з певного класу, їх декілька: Паладін, берсерк, відьмак. Після вибору імені і зовнішності для свого героя, можете сміливо вирушати на зустріч пригодам. Ех, що тільки не підготував для Вас світ Драконів Вічності! Боріться, заробляючи ресурси і дорогоцінний досвід, прокачивайте рівні персонажа, виконуйте силу-силенну цікавих і корисних завдань. Беріть участь в групових битвах, отримуючи тим самим Героїзм і Доблесть, які відкриють Вам унікальні предмети і прославлять Ваше горде ім'я.

дракони вечности скриншот

Досліджувати фентезійний світ Драконів не обов'язково одному, ігра є онлайновою, тому Ваші друзі, ну або просто випадкові попутники завжди можуть бути поруч. Ще помічником для кожного доблесного героя виступає дракон, який б'ється разом з Вами і завжди готовий поставити свої груди для захисту свого господаря. Вони прокачиваются за таким же принципом, як і гравці, їм також необхідно спорядження.

Дракони вечности видео обзор

Підводячи підсумок, можна сказати, що ігра Дракони вічності має відмінно розвинену систему бою, безліч захоплюючих квестів, обширний запас заклинань і озброєння. Гра має досить багато різного роду режимів битв - нудно Вам не буде, це точно!

Офіційний сайт дракони вечности: http://drako.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar