Битва богов обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Битва богов обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Битва богів браузерна онлайн ігра

Ігра Битва Богів - ця браузерна онлайн ігра є однією з кращих MMORPG ігор стратегічного жанру, яка своїми масштабами і рівнем опрацювання перевершила багатьох конкурентів. Гравець вибирає персонажа з трьох класів, які мають свої унікальні здібності і стиль ігри, і відправляються підкорювати множинні локації з квестами і босами. Беріть участь в боях з комп'ютерними і реальними супротивниками, знищуйте ворогів і прокладете свій шлях на вершину Олімпу. 

Боги, богині та інші божественні сутності і не дуже будуть оточувати вас за сюжетом, частина з них роздає завдання, частину необхідно перемогти, а в кінці ними і стати. Основна мета ігри War of Gods - піднятися від звичайного смертного до божества, приміряючи на себе такі титули як неосвічений чоловік (перший ступінь), дикун, бард, монах, божевільний послідовник, напівбог, священик ... 

Весь ігровий процес в Битва Богів онлайн, по суті, являє собою битви - в тій чи іншій локації, тому першочергове заняття - це збільшення сили своєї армії, способів для цього предостатньо. В Битві Богів таїться велика кількість можливостей: 
створення нових речей, 
розвиток вихованця; 
нескінченні битви (сходи в небо, храм сміливців, арена). 
І багато іншого ... 

Світ ігри Битва Богів так само різноманітний, як і істот що населяють його. Протягом усієї сюжетної лінії вам доведеться виконувати неймовірну кількість цікавих завдань і квестів, які підвищать рівень впливу і ставлення до героя, використовувати різні предмети для досягнення своїх цілей, вбивати численних ворогів, які будуть намагатися перешкодити вам. Наприкінці певних етапів сюжету герою доведеться розпочати бійку з могутніми рейд босами, від яких тікають навіть люті Боги Олімпу. 

Основному герою можна вибрати клас - лицар, маг або лучник. У кожного з них є свої переваги перед суперниками, на які треба робити ухил при прокачуванні героя. Мечникові, наприклад, немає потреби розвивати скритність або інтелект, а Маг може чудово обійтися без навичок володіння двуручною збройою і ковальською справою. В бій (мова про який буде нижче), можна взяти з собою додаткових героїв - до п'яти одночасно. 

У ігрі Битва Богів дуже серйозно продумана система бою і тактичні основи. Просто так напролом пройти не вийде. Кожен клас воїнів користується своїми перевагами і, вибравши певний клас, треба буде користуватися відповідною тактикою ведення бою. Так, сильною стороною Лучника буде скритність і влучність, Маг буде безперервно кастовать захисні і атакуючі заклинання, а Мечников доведеться сподіватися на силу і витривалість. 

Для підвищення бойових навичок, а також для любителів повоювати один на один, в ігрі існує спеціальна Арена. За перемоги на цьому ристалищі даються спеціальні нагороди і артефакти, які неможливо знайти ніде більше, тому відвідини Арени є бажаним для кожного. 

- Простота і зручність керування. 
- Функція авто-пошук - зручна річ, що дозволяє відправити героя самостійно за завданням до того чи іншого місця на карті, в локації. 
- Квести, івенти, особливі події - основні, додаткові, щоденні та інші. У ігрі завжди є чим зайнятися, нові можливості (алхімічна піч, щоденні заняття, вихованець) відкривається поступово, у міру досягнення потрібного рівня. 

Описів ігри Битва Богів мало, на форумі лише крихти інформації. Битву Богів доведеться вивчати, на допомогу вам - справа внизу під завданнями зображення книжки - Керівництво, де можна почерпнути велику кількість інформації. 
- Якщо закінчилося срібло - використовуйте срібні карти на складі. 
- Підвищити бойову міць армії можна - тренуючи героя, покращуючи спорядження на кузні, виконуючи завдання. 
- Отримати репутацію для нового титулу просто - беріть участь в захисті богині і її супроводі (щоденна подія). 

Битва богів видео обзор

В деякій мірі хитромудра, а в цілому досить проста браузерна ігра, яка користується популярністю у гравців - Битва Богів захоплює своєю кипучою енергією, вона вимагає дії, постійного, але не фанатичного по 24 години на добу.

Офіційний сайт битва боговhttp://101xp.com/game/coo

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar