Безкоштовна браузерна онлайн ігра Bloody Pirate в аниме стилі

Безкоштовна браузерна онлайн ігра Bloody Pirate в аниме стилі

Аніме ігра Bloody Pirate

Bloody Pirate онлайн - безкоштовна рпг з барвистими спецефектами, зроблена в аніме стилі, з Азії вона й прийшла. Ігра повністю російською мовою, хоча є невеликі неточності і слова виходять за кнопки. Часті гості вконтакті, могли виявити цю онлайн ігру там, у відкритому бета тесті вона з'явилася в кінці 2014 року. Є ряд схожих проектів, які схожі в ті ігрові моменти коли відбуваються битви. І можна знайти ще цілий рд схожих елементів, загалом оригінальним проект не назвати.

Для піратства ігра Bloody Pirate пропонує значний набір вітрильних кораблів, які відкриваються у міру прокачування головного героя. Прокачування в основному здійснюється шляхом виконання квестів, де гравцеві необхідно особисто відправлятися на той світ різних монстрів. З часом у головного героя з'являться помічники, яких також можна розвивати шляхом поліпшення ськиллів і покупки нової екіпіровки.

Битви в Bloody Pirate проходять в покроковому режимі і нагадують Ninja Wars - персонажі самі використовують уміння, а гравцеві залишається лише спостерігати за тим, як змінюються смужки HP над головами своїх підопічних. Не найцікавіше заняття, але тут ситуацію рятує барвиста графіка, яка перетворює ігру в повноцінний інтерактивний мультфільм.

На початку онлайн ігри Bloody Pirate потрібно визначитися з класом персонажа, за який Ви і будите іграти, їх шість: Призиватель, мечник, бард, воїн, стрілок, навігатор. Стандартним такий набір не назвеш, 3 класи жіночої статі і 3 чоловічої. І тут починаються нескінченні розмови, тільки встигай натискати на ліву кнопку миші. І все це будить тривати довго, поки ви не пройдете кілька завдань, отримаєте додаткові елементи інтерфейсу і підвищите свій рівень. Але все одно в боях з сильними супротивниками без розмов не обійтися.

Bloody Pirate скриншот

Інтерфейс онлайн ігри Bloody Pirate досить доброзичливий, тільки от надто багато різних написів, але в боях це ніяк не заважає. Битви проходять автоматично, потрапивши на локацію наводимо на противника і викликаємо його на дуель. Стрілянина, удари палицями, нанесення шкоди мечами, різні спец удари тощо, ось що можна побачити в бою, тільки от при цьому ні чого натискати не потрібно, а можна тільки прискорити процес або повністю пропустити. Це звичайно не так цікаво як самому управляти героєм, але для браузерной rpg самий раз.

Bloody Pirate видео обзор

Ну і звичайно найпопулярніші рпг штучки, начебто прокачування характеристик персонажа, отримання нової зброї, предмети захисту і різні інші штучки, все це присутнє в ігрі. У ігру Bloody Pirate іграти онлайн не складно, тільки ось це триває не довго, далі для успішного просування потрібно буде і подумати.

Офіційний сайт Bloody Pirate: http://Bloodypirate.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar