The Settlers Online  обзор - реєстрація в ігрі, іграти онлайн, сайт

The Settlers Online обзор - реєстрація в ігрі, іграти онлайн, сайт

The Settlers Online - нова браузерна стратегія в реальному часі. Однак ця гра не так вже й нова, багато стратегоманів безпомилково впізнають у ній онлайн версію цілої серії комп'ютерних ігор про поселенців - The Settlers. І це дійсно так. З'явившись в далеких дев'яностих, Поселенці не втратили своєї популярності, і донині, а тому розробники не могли залишити браузерні світ без цієї геніальної економічний стратегії.

Прочитать
Goodgame Empire - іграти, реєстрація, обзор онлайн ігри

Goodgame Empire - іграти, реєстрація, обзор онлайн ігри

Goodgame Empire - це браузерна багатокористувацька онлайн стратегія, яка відрізняється ретельною обробкою усіх ігрових деталей. Примірявши обладунки лицаря, Вам необхідно взяти на себе певні обов'язки. Так, наприклад, буде потрібно будувати житлові будинки, казарми, будиночок для лісоруба і каменоломні.

Прочитать
My Lands обзор- онлайн ігра, регистрація в ігрі, офицйний сайт

My Lands обзор- онлайн ігра, регистрація в ігрі, офицйний сайт

Ігра MyLands - безкоштовна браузерна багатокористувацька онлайн-гра, виконана в жанрі стратегії. Однією з сильних сторін цього ігрового продукту є дійсно дивовижний підхід до економічної складової проекту. Як і в будь-яких інших подібних іграх, Игра ман Лендс предоставляє можливість зводити величні міста, ставати полководцем непереможних армій, разом з якими будуть відбуватися набіги на землі неприятелів, розвивати дипломатичні відносини, укладати союзи а так само багато що інше, чим славляться економічні стратегії. Але найцікавіше - це можливість заробляти реальні гроші, просто граючи в гру.

Прочитать
« 1 2 3 4 5