Travian online обзор - онлайн стратегія, реєстрація, іграти

Travian online обзор - онлайн стратегія, реєстрація, іграти

Травіан онлайн стратегія

Любителям MMO стратегій не варто обходити стороною онлайн ігру Travian online, яка займає дуже високі позиції серед браузерних ігор за кількістю граючих гравців.

Травіан онлайн - браузерна стратегія, сенс якої полягає в спорудити сильне і могутнє село, з торговими, політичними та економічними зв'язками. Найголовніше, що ігра повністю безкоштовна і доступна російською мовою. 

На початку вам належить вибрати за яку з 3 націй ви будете іграти: галли, германці або римляни. У кожної нації є як плюси так і мінуси. Римляни підійдуть досвідченим гравцям, а ось галлами слід починати новачкам оскільки у них захист трохи краще. У TRAVIAN основними діями є торгівля і війна, не потрібно сподіватися лише на себе, для перемог і взагалі спокійній ігри вам належить вступити в сильний альянс. По початку ви будете володіти тільки одним селом з одним будинком, в міру ігри ваша столиця буде рости і набувати нові будівлі. З часом ви зможете побудувати ще кілька сіл, а також збільшити кількість виробленої сировини і військ. 

Завжди потрібно пам'ятати про ресурси яких в ігрі TRAVIAN всього 4 види: залізо, зерно, глина і дерево. Якщо у вас не налагоджено нормальне виробництво таких ресурсів, то ваша імперія буде розвиватися дуже повільно. Для збільшення запасів ресурсів вам знадобиться побудувати 2 будови, такі як комору і склад. Не завадить і тайник в якому можна зберегти певний відсоток ресурсів після набігу іншого гравця на ваше місто. Карта TRAVIAN велика, і в першу чергу перед розширенням ваших міст познайомтеся з оточуючими гравцями і налагодьте з ними відносини. 

Римляни в онлайн ігрі TRAVIAN відрізняються від інших двох народів можливість відразу і будувати будівлі в місті і вирощувати поля. Війська даного народу найсильніші, у них є преторіанець - найсильніший захисник проти піхоти, а також сильні атакуючі воїни - Кінноти Цезаря і імперіанці. Стіни римлян мають невеликий бонус при захисті міста. Але недоліком цієї фракції в ігрі TRAVIAN є дуже дороге і довге навчання всіх воїнів, а також перевезення ресурсів проводиться у римлян дуже маленькими партіями в порівнянні з галлами і германцями. Галли - народ "захисту", грабежів їм боятися не варто так як іншим народам. Також у цієї нації перевезення ресурсів з одного міста в інше проводиться куди швидше і місткий більша ніж у інших націй. Поселення галлів обходяться набагато дешевше ніж Римлян. Найшвидшим воїном в ігрі є Тевтацький грім, здатний провести швидку атаку і застати ворога в зненацька. За всіма характеристиками галли золота середина світу TRAVIAN. 

Германці - Дуже агресивна нація і виживає лише завдяки набігам на ворога. Їх воїни дуже дешеві в навчанні і швидкі в виробництві, правда потрібно за ними стежити, що б поки ви відсутні в грі їх просто не повбивали. Слабкість германців в TRAVIAN це оборона, у них є воїн - копьеносец найкращий з усіх в обороні, але він дуже слабкий проти піхоти ворога. Щоб німцям оборону від піхоти ворога потрібно тренувати паладинів, але це займає не мало часу. Уміння торгівлі цього народу досить на високому рівні, візки хоч і повільні, але зате дуже місткі, тому хто грає цим народом потрібно бути готовому до постійних війн і конфліктів. 

Travian online видео обзор

Онлайн ігра TRAVIAN дуже цікава і на сьогоднішній час в ній зареєстровано понад 200 тисяч осіб. Зареєструйтеся в браузерній онлайн ігрі TRAVIAN і відчуйте силу влади. Іграшка затягує на довго, і це не дивно, оскільки саме такі браузерні ігри можна грати роками.

Офіційний сайт Travian onlinehttp://www.travian.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar