The Settlers Online  обзор - реєстрація в ігрі, іграти онлайн, сайт

The Settlers Online обзор - реєстрація в ігрі, іграти онлайн, сайт

Онлайн стратегія сеттлерс онлайн

Settlers Online - Краща онлайн ігра жанру економічної стратегії з чудовою графікою і цікавим сюжетом. 

Справжні геймери, звичайно ж, не забули культову гру Settlers. Так от, це саме її онлайновий аналог був представлений в 2011 році і по своїй графіці і механіці практично не відрізняється від оригіналу, про це ми і розповімо вам у нашому огляді кращої онлай стратегії Settlers онлайн. На самому початку гравець стає власником невеликого шматка землі, який у майбутньому має стати чи не середньовічним раєм. Для того, щоб все так і сталося, потрібно оптимізувати процес виробництва, розвинути місцеву інфраструктуру і зібрати професійне військо. Цікаво те, що своєрідне навчання включає в себе 25 рівнів, а от на 26м гравцеві відкриваються нові можливості, наприклад, торгівля ресурсами з іншими гравцями

Радує те, що в Сеттлерс онлайн є маса різних ресурсів, які в свою чергу розділені на чотири види. Перші з них - базові ресурси, використовуються для зведення найпростіших і життєво важливих будівель. Наступні - передові і поліпшені. Вони необхідні для модернізації вже існуючих будівель. Також є вправні ресурси, завдяки яким гравець може значно поліпшити добробут свого королівства. Добувати ресурси рекомендується рівномірно, а їх добувачі повинні бути забезпечені комфортним житлом і їжею. В цілому, ця гра була помітно спрощена в порівнянні з оригіналом, але все ж потрібно думати над тим, як успішно розвинути свою ігрову державу. 

Settlers Online скриншот

Крім цього слід згадати про те, що в Settlers онлайн можна вести бойові дії. Всього в грі є 9 видів військ. З їх допомогою гравець зможе дати відсіч розбійникам, знищити якогось монстра або просто налякати сусіда. На жаль, на даний момент в грі відсутня система PvP, але розробники клятвено обіцяють виправити це недопрацювання в самий найближчий час. Поки ж гравцям залишається тільки зосередитися на економічній стороні Settlers онлайн. Додатково слід знати про те, що донатери в цій грі не отримують особливих бонусів, а всього лише розвиваються трохи швидше тих, хто вирішив покластися тільки на власні сили. 

Settlers Online видео обзор

Загалом, Settlers онлайн припаде до душі справжнім шанувальникам ігор цієї серії, а також всім тим, хто здатний отримувати задоволення від неспішних економічних стратегій, в яких необхідно проявити свій розум і тактичні здібності.

Офіційний сайт Settlers Onlinehttp://www.thesettlersonline.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar