Stronghold Kingdoms online обзор онлайн ігра, скачати, реєстрація

Stronghold Kingdoms online обзор онлайн ігра, скачати, реєстрація

Stronghold Kingdoms стратегія

Багато шанувальників «замкобудівельна» жанру знають, що 3-а частина стратегії від Firefly Studios провалилася з оглушливим тріском. Який залишає бажати кращої графіки, хмара багів, відсутність нормального мультиплеера не могли не «порадувати» шанувальників жанру. І все могло б бути дуже сумно, якщо б у ігри не було online-версії Стронгхолд Кингдомс. Графіка в Stronghold Kingdoms онлайн більш ніж добротна, а мультиплеер взагалі відмінний. 

Слід зазначити, що ігра Stronghold Kingdoms в чому повторює попередні частини франшизи. Тут, як і у всіх попередніх серіях гравець спробує себе в ролі лорда. У його розпорядженні буде село, замок і армія. Загалом, стандартний набір. Однак основний ресурс у ігрі - не "класичне» золото або їжа, а популярність, яка іменується тут «честю». Щоб збільшити популярність, потрібно зробити так, щоб народу завжди вистачало провізії і розваг. Крім того, не потрібно вводити занадто жорстку податкову політику. 

stronghold kingdoms ігра

Звичайно, такі спрощення можуть не сподобатися давнім шанувальникам франшизи, а от нових гравців вони напевно надихнуть. Отримання феодального досвіду - заняття досить цікаве. Лорду потрібно буде стежити за настроєм своїх підданих і станом провіанту, періодично влаштовувати банкети. До речі, слід враховувати, що нестача хліба і видовищ може бути також поганий для королівства, як і їх надлишок. 

Задоволення потреб народу дозволяє підвищити популярність, а вона, в свою чергу, допоможе гравцеві отримати доступ до нових досліджень і можливостям. Правда, ігра не дуже-то поспішає давати гравцеві повний розвиток. Так, зведення нової будівлі обійдеться йому дорожче, а саме будівництво займе більше часу. Все це пояснюється і корисливими інтересами розробників - куплені на реальні гроші картки дозволяють отримати подвійні врожаї, любов населення і приплив грошей у скарбницю. 

Stronghold Kingdoms видео обзор

Ставши онлайнової ігрою, Stronghold Kingdoms в деякій мірі втратила авторитетність оригіналу, так що старожилам вона навряд чи припаде до смаку. А для інших шанувальників жанру ММО ця ігра стане справжнім відкриттям.

Офіційний сайт Stronghold Kingdoms: http://ru.strongholdkingdoms.com

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar