Strategoria online - онлайн ігра, іграти, безкоштовно, реєстрація

Strategoria online - онлайн ігра, іграти, безкоштовно, реєстрація

Strategoria онлайн стратегія

Strategoria online - глобальна браузерна RTS, створена на принципах ігрової серії Age of Empires, яка переносить гравця в Англію епохи Темних Віків. Тут ми встигнемо зайнятися торгівлею, будівництвом і військовим ремеслом. Як ви розумієте, порядком обридлих автоматичних боїв і автоматичних квестів в цьому геймплеї не буде. Тому, досягти перемоги можна тільки своїми діями, набиваючи, як у старі добрі часи, комбінації клавіш на клавіатурі. 

Спочатку у Strategoria два режими. Перший називається Столиця і є історичною кампанією, проходячи який ви будете воювати проти NPC. Кампанія починається з того, що вас висаджують на невеликому острові, який стане основою вашої могутньою імперією. У помічниках у вас тільки два зброєносця, а в кишені дзвенить пустота і золотий батьківський перстень. Але вже зовсім скоро, переступивши через кілька трупів, ви станете власником простого, трохи убогого, але зате свого села з красивими пейзажами. 

Розвиток села в Strategoria чимось нагадує будівництво міст в Age of Empires. Під час того, як ваші наближені займаються збором ягід, ви будуєте різні лісопилки, млини і каменоломні. Разом з цим, ігра Strategoria для різноманітності сюжету вводить невеликі місії, де потрібно знищувати мародерствуючих в окрузі розбійників. 

Після деяких зусиль ваша сільце стане великим містом з величними церквами, великими казармами і фортами. У числі вашої армії будуть тисячі лицарів, лучників і навіть міфічних істот. Битви стануть важчі: якщо, тільки починаючи іграти, ви обходилися парочкою кіннотників і декількома пращниками, то надалі у вас буде ціла армія з численними загонами. Далі вас запросять в матчі з рештою діючими гравцями. 

Strategoria скриншот

Не забувайте, що ваша армія в таких боях дуже залежить від ваших перемог в історичній кампанії, тому активно розвивайте сюжетну лінію. Самі ж бої проходять в режимі онлайн, будучи не просто битвами стінка на стінку, а повноцінними замісами з видобутком ресурсів, будівництвом баз і тренуванням військ. 

Кількість воїнів у Strategoria онлайн не грає першорядну роль. Головне тут вміння точно розставити свої загони і вчасно скористатися особливостями місцевості. Наприклад, лучники, затаєні в лісі, практично не виконують своїх функцій, а кіннота не може битися проти копейщиков. Дрібниць такого роду в ігрі багато і зрозуміти їх можна тільки на практиці. 

Strategoria видео обзор

Зв'язавши в одному проекті деякі класичні елементи стратегічних серій, розробники високо замахнулися. Strategoria - це явно не браузерний формат, якому ще далеко до досконалості. Є проблеми з балансом, пошуком автошляхів, звуком, але ігра вдосконалюється і вже зараз виглядає набагато гідніше багатьох табличних браузерок.

Офіційний сайт Strategoriastrategoria.com

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar