Rising Cities онлайн обзор ігри, реєстрація, іграти

Rising Cities онлайн обзор ігри, реєстрація, іграти

Rising Cities стань мером міста

Rising Cities онлайн - стратегічна браузерна безкоштовна ігра, що симулює містобудування. Ви хотіли б побути в ролі мера і втілити свої задуми з приводу благоустрою міських вуличок, але в реальному житті це недосяжно? Тоді закиньте цю марну ідею і завітайте у віртуальний світ, де ігра Rising Cities надасть Вам таку можливість. Вам не доведеться нервувати і проходити вимотуючу процедуру виборів, тут ви вже на всіх законних підставах і можете сміливо приступати господарювати на відведеній території. У Вас є всі шанси стати впливовою людиною, якого буде поважати населення за благі справи і гідний рівень життя. Це дійсно у Ваших силах - створити місто своєї мрії! Стати геніальним менеджером, розважливим керуючим і розважливим стратегом. Покажіть на що здатні, Rising Cities online надає для цього всі умови!

Реєстрація в ігрі Rising Cities доручить Вам містечко для розвитку і Ви зможете починати планування своїх проектів. Не думайте, що Rising Cities реєстрація забере багато часу. Вам потрібно буде тільки ввести логін, пароль, e-mail, поставити дату народження і погодиться з правилами проекту. У реєстраційній формі автоматично поставлена галочка, що Ви хочете отримувати цікаві новини. Але цей факт швидше обрадує, ніж засмутить. Адже таким чином Ви завжди будете в курсі новинок, якими адміністрація обіцяє невпинно радувати.

Почавши іграти в Rising Cities, можете придбати в основному меню Ратуша стартовий набір. Ціна не висока, зате вигода істотна. Такий набір полегшить початок будівельного процесу. А побудувати вам потрібно дуже багато чого. У місті повинні бути не тільки стандартні будівлі з панелей, в яких мешкають городяни. Розвинена інфраструктура і наявність об'єктів різних типів - перший крок на шляху перетворення непримітного містечка в справжній мегаполіс. Чим успішніше йде розвиток міста, тим більше жителів буде додаватися. А висока чисельність населення - найнадійніший спосіб поповнення скарбниці. Орендні плати і всілякі податки з часом перетворять Вас в крупного магната.

Головне вміло вкладати гроші. Іграти в ігру Rising Cities Ви будете, піднімаючи промисловість шляхом підвищення продуктивності. Подбайте про наявність потрібних заводів і фабрик: лісопилка, ферма, цегляна мануфактура, пекарня, пивоварня. Розвивайте енергетику, транспортну систему, не забувайте фінансувати бюджетні установи. Також постарайтеся налагодити торговельні відносини зі своїми сусідами. Так Ви зможете не тільки збувати свій товар, але і набувати того що немає. Будьте чуйним керівником і навчитеся прислухатися до бажань народу. Буде набагато приємніше, якщо жителі будуть Вам віддані, а не виявляти своє невдоволення з приводу Вашої політики.

Rising Cities фото

Не пропустіть такий важливий аспект як видобуток ресурсів. Без них прогрес зупиниться і не буде ніякої мови про просування за рівнями. Забезпечте людей продуктами харчування типу картоплі, помідор, зерна. А ось для будівництва Вам знадобляться деревина, крокви, цегла, дошка, черепиця, кахлі. Перш ніж починати зводити потрібну споруду, потрібно будліцензії. Для кожної будівлі необхідний дозвіл. Так що доведеться Вам подбати про це. До речі, починаючи будівництво з простих об'єктів, з часом зможете перейти до елітних, а це вже набагато цікавіше.

Rising Cities видео обзор

Для проведення різних заходів благоустройте парадну площу. Тут можна непогано повеселитися і відволіктися від насущних проблем за допомогою захоплюючого заняття. Але і це ще не все, в залежності від проведених заходів покладаються різні нагороди.

Купуйте досвід і підвищуйте свій рівень. Чим успішніше просування, тим більше Вам буде подобатися іграти Rising Cities. Ви не залишитеся розчаровані! Адже компанія Bigpoint доклала до цього всіх зусиль! Удачі і хорошого настрою!

Офіційний сайт Rising Cities: http://ru.risingcities.bigpoint.com/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar