Rise of Heroes обзор - іграти онлайн безкоштовно, реєстрація

Rise of Heroes обзор - іграти онлайн безкоштовно, реєстрація

Безкоштовна онлайн ігра Rise of Heroes

Rise of Heroes online - безкоштовна браузерна стратегія, відмітною особливістю якої вважається незвичайний сеттинг. 

Світ цієї гри наповнений східними мотивами і технологіями в дусі стімпанка. В цілому, розробники з студії «GD-Team Ltd» намагалися створити цікаву багатокористувацьку стратегію з гарною графікою, і у них це вийшло.

Починається все з розвитку маленького містечка, який надалі повинен розростися до справжньої імперії. Гравцеві необхідно зводити нові будівлі і створювати нові види техніки. У підсумку, місто поступово буде набувати рис стімпанка. На початковій стадії розвитку кожне з молодих міст має захист від атак ворогів. Це потрібно для того, щоб гравець встиг хоча б трохи прокачатися і освоїти геймплей Rise of Heroes онлайн, проте рано чи пізно воювати все одно доведеться. Наприклад, метою битв можуть стати джерела корисних копалин, які необхідні для подальшого розвитку міста. 

Rise of Heroes скриншот

У грі передбачені бої PvP і PvE. Також говорячи про битви, потрібно підкреслити, що чим привабливіша для гравця буде місцевість, яку він захоче захопити, тим важче це буде зробити, тому що інші гравці теж будуть не проти її завоювати. Окремої уваги потребують місцеві Герої, наділені різними здібностями. Прокачати їх можна, тільки враховуючи спрямованість діяльності персонажа, а саме командування військами, виконання квестів, перехоплення інших героїв і т.д. Це дозволяє користувачеві виробити власний стиль гри. 

Rise of Heroes видео обзор

Таким чином, говорячи про Rise of Heroes, потрібно зауважити, що ця браузерка отримує позитивні відгуки геймерів, яким до душі припала хороша графіка, унікальність персонажів, захоплюючі битви, захоплюючі квести і багато іншого.

Офіційний сайт Rise of Heroes: http://rohgame.com

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar