Обзор Кодекс пірата, іграти онлайн, реєстрація, відео, відгуки

Обзор Кодекс пірата, іграти онлайн, реєстрація, відео, відгуки

Кодекс пірата стратегія про піратів

Ігра Кодекс пірата онлайн - це військово-економічна морська онлайн стратегія на дуже цікаву тему піратів. Вам належить стати справжнім піратом, і взяти під управління піратський острів, десь на карибських островах. Вам належить створити свою піратську міні державу і битися з іншими онлайн гравцями за панування в морі.

Після реєстрації в ігрі Кодекс піратів, до вас в управління переходить невелике село на піратському острові. Щоб освоїться в управлінні ігри виконуйте завдання, які буде вам підкидати симпатична компаньйонка Кривава Мері. Повз неї в ігрі є радники, кожен з яких відповідає за певну сферу діяльності: Адмірал - за військову справу, Торговка - за економіку, Парламентар - за політику і Винахідник - за науку. До їхніх порад варто прислухатися, так як вони фахівці у своїй справі.

Будуйте ресурсні споруди і здобувайте більше ресурсів, досліджуйте нові технології та впроваджуйте всі нововведення в вашу піратську армію. Сильна армія вам знадобиться для захисту вашого острова і для піратських нальотів на інших гравців, захисту схованок і колоній. До речі військову допомогу можна надати своїм онлайн друзям, а можна об'єднаються проти спільного ворога.

Вся армія в ігрі Кодекс пірата ділиться на Захисну і Атакуючу, так що не переплутайте і не відправте в бій юніти які вміють тільки захисчатися, від них толку не буде і скоріше за все вони програють. Так само армія ділиться на два типи - Відбірна і Звичайна. Звичайна армія купується за золото, ром і деревину, а добірна вимагає додатково ще і рубіни, зате ресурсів потребує набагато менше. Загалом то це зроблено, для людей які купують рубіни за реальні гроші. У ігрі Кодекс пірата існує особливий тип військ Корсари, вони не вимагають на своє утримання ром, і вони дуже гарні в пограбованнях, нападі та захисті.

кодекс пирата фото

Ресурси представлені у вигляді: золота, рому і деревини. В якості поповнюваною валюти в ігрі Кодекс пірата використовуються рубіни, за які ви можете значно прискорити свій розвиток. Для того щоб здобувати ресурси будуйте і розвивайте лісоповали і Золоті копальні, а також споруди які прискорюють їх видобуток, це Тартака і Ломбарди. Ну і не забувайте будувати склади, щоб накопичувати свої ресурси. Ром в ігрі Кодекс піратів, особливий ресурс і він не прив'язаний до ресурсів вашого острова, для його видобутку потрібно будувати побільше Фабрик рому і Млини, а для його зберігання погріб. Ром як ви вже напевно здогадалися потрібен для утримання піратської армії, так як ваші головорізи з вами поки вони п'яні і їх ніс в тютюні - пірати одним словом.

кодекс пирата скриншот

Якщо вам не вистачає ресурсів, ви можете обмінюватися на ринку, або спробувати своє щастя в пограбованнях та нальотах на острови інших онлайн гравців. Тільки будьте обережні, перш ніж нападати на кого то, проведіть попередню розвідку, а то може вийде що суперник сильніший за вас, і ви програєте. У Кодекс пірата поки ви не досягнете 9-го рівня, ви перебуваєте під захистом. Ви можете нападати на кого завгодно, а вас чіпати не будуть. Гравці до 15-го рівня можуть воювати з гравцями до 15 - го рівня, ця зроблено щоб збалансувати ігру і не було великої переваги у прокачаних онлайн гравців.

Система бою в ігрі Кодекс пірата реалізована в PvP і PvE боях, можна битися як проти реальних онлайн гравців, так і з комп'ютерними монстрами і чудовиськами.

Кодекс пирата видео обзор

В графічному виконанні ігра Кодекс піратів виконана просто чудово, жива анімаційна картинка виглядати дуже привабливо. Голосове і музичне супроводження теж на висоті, приємна музика, створює приємну атмосферу в ігрі. Загалом ігра Кодекс пірата вийшла дуже гідною, і обов'язково сподобається цінителям сучасної браузерной графіки. Реєструйтеся в браузерної ігрі Кодекс пірата і ви самі все побачите.

Офіційний сайт Кодекс Пирата: http://plarium.com/ru/games/kodeks-pirata/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar