Морской бой обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Морской бой обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Морскій бій ігра від rbkgames

Любителі морських пригод, піратських битв і військових стратегій по достоїнству оцінять онлайн ігру стратегію Морський Бой від творців Call of Gods. Тут доведеться застосувати всі свої вміння та навички, щоб перемогти суперника, адже бій ведеться тільки між живими гравцями. Різноманітні цікаві місії, сутички з ворожими кораблями і морськими чудовиськами тримають в напрузі протягом всієї ігри.

Морський бій онлайн, по суті, є мморпг ігрою, тільки тут в ролі персонажа виступає корабель. Завданням гравця є його модернізація і удосконалення, поліпшення навичок капітана і його команди. Для досягнення цих цілей, необхідно проходити різні завдання, які полягають у проходженні карт, завоюванні кораблів супротивників і вбивстві чудовиськ.

На початку ігри даються легкі завдання, які націлені на навчання гравця ефективному веденню бою і вдосконаленню корабля. Навчальні місії допоможуть розставити зброю і броню на кораблі, найняти команду і багато іншого.

Крім виконання морських завдань і місій, існує можливість зайти в форт. Однак ця можливість реалізована тільки на пізніх етапах ігри. Тут можна видобувати ресурси, які потім використовуються для вдосконалення корабля. У ігрі дуже вдало реалізована опція поступового навчання, тобто поки яка небудь дія не буде доступна, воно не відображається на панелі управління, і не відволікає увагу гравця.

морской бой скриншот


Вступивши в сутичку з ворогом, битва переноситься на спеціальну карту з розкресленими клітинами. Принцип бою полягає в почерговому нанесенні ударів один по одному. На початку ігри в сутичках не реалізовуються технічні можливості кораблів, а результат бою залежить тільки від розташування кораблів і першого ходу. З часом, після вдосконалення озброєння і броні, з'являються додаткові можливості, наприклад, наносити одночасний удар на 9 сусідніх клітин, тим самим завдаючи шкоди кільком ворожим юнитам.

Процес проходження ігри Морський Бій полягає в поетапному виконанні місій, завдання до яких потрібно отримувати заїжджаючи в усі будівлі, що знаходяться на берегах. Після виконання кожної місії буде з'являтися доступ до нових озброєнь і технологій. Крім того, вдосконалення відбувається за рахунок видобутого на верфях золота та інших ресурсів, які виробляються в садибі.

Морской бой видео обзор

Запорука успішного проходження ігри - своєчасне вдосконалення і розвиток екіпіровки корабля і персонажа. Велика перевагу в битвах дають дружні кораблі, керовані вашими друзями по ігрі.

Офіційний сайт Морського боя: http://tidal-trek.rbkgames.com/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar