Я феодал браузерна стратегія, обзор ігри, реєстрація

Я феодал браузерна стратегія, обзор ігри, реєстрація

Я феодал стратегія онлайн

Ігра Я Феодал - безкоштовна браузерна військово економічна онлайн стратегія, дії якої розгортаються в середні віки. Гравцям належить відчути себе справжнім землевласником, беручи участь у війнах, штурмах і захоплюючи нові землі.

Гравцеві надається можливість взяти на себе роль звичайного феодала. Під вашим контролем буде перебувати невелике село, яке вам необхідно розвивати. У ігрі Я Феодал існує кілька шляхів розвитків - розвивати торгівлю з сусідами-гравцями або створити величезну потужну армію і відвойовувати у сусідів землі силою. Ці тактичні шляхи мають свої переваги і недоліки, яким із них користуватися - залежить тільки від вас.

В Я Феодал онлайн стратегії також розвинена система завдань. У вас буде особливий помічник, який допоможе вам порадою та місіями. З його допомогою ви зможете краще ознайомитися з ігрою. За виконання завдань гравцеві нараховується ігрова валюта та інші бонуси, за допомогою яких можна розвивати свою провінцію і армію. Для розширення маленького села вам буде доступно безліч різних будівель, такі як таверна, кузня, ратуша, казарма, стайня, майстерня та інші. Для будівлі цих будівель необхідно добувати спеціальні ресурси (камінь, руда, дерево та ін.).

я феодал скриншот

Деякі будівлі дозволять вам наймати бойових юнітів. У ігрі Я Феодал існує кілька типів воїнів: ландскнехти, мечники, копейщики, лучники, лицарі і кавалеристи. Кожен вид володіє унікальними характеристиками і здібностями. Лучники добре атакують на відстані, а лицарі здатні вразити будь-кого в ближньому бою. Ландскнехти коштують дуже дешево і підійдуть для грабежу, а кавалеристи є найкращими і дорогими воїнами.

У ігру також вбудований PvP і PvE режим. Ви зможете створити торговельні відносини з сусідами-гравцями, спілкуватися і радитися. До того ж, ви зможете укладати військові союзи, що є невід'ємною частиною браузерної ігри Я Феодал.

Я феодал видео обзор

Ігра володіє не тільки продуманим різноманітним ігровим процесом, але й гарною проробленою графікою, атмосферою середньовіччя і зрозумілим інтерфейсом. До того ж, в ігрі присутній відмінний музичний супровід, який зміцнює атмосферу середньовіччя. Головна виділена риса ігри - це повністю російський проект, а значить, що Я Феодал є доступною для всіх російськомовних гравців без обмежень.

Офіційний сайт Я феодал: http://feodal.playpals.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar