Generals of War обзор - онлайн ігра, іграти, офіційний сайт

Generals of War обзор - онлайн ігра, іграти, офіційний сайт

Generals of War військова стратегія

Ігра Generals of War - військова стратегія, що кидає гравців у суворі часи Першої світової в якості генералів, у розпорядженні яких може бути відразу кілька військових баз.

Спочатку ігри нас зустрічає побитий життям вусатий мужик, який вимагає терміново надягати штани з генеральськими лампасами, будувати Генштаб і брати, так би мовити, кермо влади в свої руки. Адже навколо літає запах війни, сусіди брязкають лафетами гармат, і вже без вас армія ну ніяк не може обійтися. Через кілька хвилин виявляється, що бути генералом - завдання нелегке. Це в реальному житті полководці зайняті виключно плануванням бойових дій, а в Generals of War доводиться займатися взагалі всім, починаючи від будівництва й закінчуючи заробітком грошей.

У ігрі реалізований великий асортимент будівель для поліпшення вашого становища на глобальній карті. Побудувавши кілька фабрик, ви отримаєте необхідну ресурсну базу, звівши парочку багатоквартирних будинків - поповните бюджет фінансами, а закінчивши споруду університету - зможете воювати не тільки гвинтівками трьохлінійками, але літаками і навіть консервними банками на гусеницях, які в ті часи гордо називалися «цистернами» або «сухопутними броненосцями».

Взагалі, в плані озброєння Generals of War цілком може іграти роль енциклопедії. Завдяки скрупульозному підходу авторів до теми Першої світової війни, можна на наочному прикладі дізнатися, чим відрізнявся французький танк Schneider від Марка 1, і чому деякі танки називалися «самками», а інші - «самцями».

Generals of War скриншот

Воювати в ігрі нам пропонують всіма доступними способами. Тобто, при обороні або атаці ми задіємо всі типи військ: піхоту, бронетехніку, морський флот і авіацію. При цьому Generals of War залишає великий простір для маневру в плані тактики. Наприклад, ми можемо зробити упор на авіацію і висипати на голову супротивника кілька сотень бомб, або перетворити армію в залізний кулак і просто перемолоти піхоту гусеницями. Видів техніки в ігрі предостатньо, тому і пристроїв для реалізації вашого таланту полководця предостатньо.

Generals of War видео обзор

Воювати поодинці в Generals of War можна, але такий підхід швидко набридає. Куди цікавіше влитися у великий альянс і взяти участь в осмисленому і часто принциповому протистоянні. У цьому випадку з'являється новий стимул до розвитку, адже коли поруч відчуваєш плече друга, воювати завжди цікавіше.

Офіційний сайт Generals of War: http://www.generalsofwar.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar