Forge of Empires обзор - іграти онлайн, реєстрація, видео

Forge of Empires обзор - іграти онлайн, реєстрація, видео

Forge of Empires браузерна стратегія

Хочете поринути в незвіданий світ? Тоді сміливо вирушайте в нову захоплюючу браузерну ігру Forge of Empires online

Треба сказати, що розробники постаралися на славу: тут ви знайдете і відмінну графіку, зможете пройти «крізь час» і створити унікальний власний світ. Гра унікальна в своєму роді і не схожа на інші проекти. Вам стало цікаво? Тоді читайте до кінця Forge of Empires онлайн огляд і ви дізнаєтеся наскільки ця онлайн ігра цікава. 

Потрапляючи в цю гру, ваш герой може опинитися в абсолютно різних епохах: починаючи від середньовіччя з його лицарями і замками і закінчуючи реаліями сучасного світу. Чи варто проробляти цей шлях - все залежить тільки від вас. Ви зможете створити свій власний, унікальний світ. Гра надасть вам всі необхідні засоби і матеріали для його створення, справа тільки за вашою фантазією. Будуйте села, міста - все, що вважаєте за потрібне. Однак не забудьте врахувати побажання майбутніх мешканців для створення комфортних умов та розвитку інфраструктури. 

Forge of Empires скриншот

Ах, так, зброя - це теж ваш вибір. Навчайте, тренуйте свою армію. Адже від неї залежить суверенність вашій території. До речі, про територію: ви можете розширити свої володіння, захопивши землі потенційних «ворогів». Варто відзначити, що різні часові епохи ставлять перед героєм різні завдання. Тому екіпірування й озброєння дуже важливі - невпинно стежте за цим. Однак не поспішайте відправлятися в завойовницький похід. Розвідка ще нікому не завадила. Ви зможете таємно пробратися в тил ворога і зсередини власні очі визначити обстановку, а далі залишається тільки прийняти рішення воювати чи ні. Але не поспішайте з цим, адже результат бою неможливо заздалегідь передбачити. 

Цілком можливо, що з сусідом варто зберегти дружні відносини. Якщо ж ви все таки захопили нові землі, то цілком можете їх використовувати для власного «зростання»: наприклад можна направити шахтарів для роботи на рудниках і видобутку копалин. 

Forge of Empires видео обзор

Варто відзначити, що художники і дизайнери виконали дуже складну і клопітку роботу. Почавши грати, ви неодмінно зверніть увагу на чітку деталізацію, чудові види і пейзажі. Це гра в стилі «цивілізація» і тільки ваш герой може стати її господарем і творцем. Ви не пошкодуєте, занурившись у світ захоплюючої гри Forge of Empires, варто тільки почати захоплюючу подорож і ви не зможете зупинитися! 

Ваш герой може стати неймовірно успішним! Не відмовте собі в такому задоволенні!

Офіційний сайт Forge of Empires: http://ru.forgeofempires.com

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar