Castlot online обзор - іграти онлайн, онлайн ігра, реєстрація

Castlot online обзор - іграти онлайн, онлайн ігра, реєстрація

Каслот онлайн стратегя

Ігра Castlot - РПГ стратегія фантастичного жанру середньовічної тематики. Ця сага повідає Вам про криваву англо-саксонську війну 6 століття. Ви зможете не тільки спостерігати з боку за розвитком подій, а й брати в них безпосередню активну участь. У своє володіння Ви отримаєте старовинне місто, яке будете зміцнювати й удосконалювати. На старті воно абсолютно порожнє і непривабливе. Але Ви неодмінно зможете створити красиву і надійну фортецю з добре розвиненою економікою. Ви повинні бути впевнені, що стіни Вашої обителі вистоять перед натиском ворога. Адже досить часто Вам доведеться захищатися від агресивних нападів. Однак не варто вести пасивний спосіб життя, займаючись тільки будівництвом або видобутком ресурсів, Ви можете впевнено йти в наступ. Ігра Кастлот має золоте правило: якщо не Ви, тоді Вас. Тому не слід очікувати поразки від сильніших суперників.


Іграти в ігру Castlot можна практично з будь-якого комп'ютера. Системні вимоги дійсно самі мінімальні. А для того, щоб перенестися в стародавній загадковий світ буде потрібно тільки Castlot реєстрація. Відбувається реєстрація в грі Castlot наступним чином:
1. Вводиться логін
2. Придумується пароль
3. Повторюється пароль (для надійності)
4. Записується електронну адресу
5. Натискається кнопка «Реєстрація» чим автоматично підтверджується згода з правилами гри.


Щоб освоїться і зрозуміти головні аспекти, пройдіть спочатку декілька не складних завдань. Іграти Castlot Ви будете, виконуючи два види завдань - головні та додаткові. Другі даються тільки в разі згоди геймера. З проходженням основних квестів Ви розвиваєтеся і підвищуєте титул. А ось додаткові допоможуть придбати більшу кількість ресурсів, які знадобляться для облаштування міста. Займаючись будівництвом на своїй території, в першу чергу приділіть увагу головному будинку - сенату. Після цього приступайте до будівництва військових та інших об'єктів.

Castlot фото

Як для будівництва, так і для утримання армії потрібно чималу кількість ресурсів. Захопивши на північно-західній стороні відповідні «квадратики», спорудити ресурсодобувні будівлі кожного типу. Castlot онлайн ігра пропонує такі види цінних ресурсів:
зерно
дерево
залізо
камінь


Чим вище Ваш рівень, тим вище відсоток добування перерахованих ресурсів за допомогою збудованих заводів. Можна, правда, і добути їх за допомогою грабежу. Як кажуть, для досягнення мети всі засоби хороші. Але є в ігрі і такі ресурси, які можливо роздобути тільки при виконанні місії або шляхом все тих же битв. Це, наприклад, золото.
Існує також ігрова валюта:
зілля магії
діаманти
Діаманти купуються тільки за реал в спеціально призначеному магазині. Але так як вони є основною валютою, без них нікуди. Ну і, звичайно, варто згадати, про таку категорію, як населення. Адже це теж досить необхідний ресурс. Що Ви станете робити без робочої сили і хоробрих воїнів? Тому не лінуйтеся піклуватися про своїх людей. Обов'язково облагородьте їхні скромні котеджі, щоб вони були задоволені життям і з вдячністю ставилися до свого господаря - тобто, до Вас!
Щоб герой був упевнений у своїх силах, слід відвідувати Авалон, де проводиться навчання. Чим частіше Ви там буваєте, тим більше накопичується досвіду.

Castlot скриншот

Знання в поєднанні з гідною екіпіровкою здатні творити чудеса. Очоливши армію, Ви зможете перемагати навіть тих ворогів, які, здавалося б, перевершують Вас своєю міццю.
Напрошується питання, де придбати хорошу амуніцію? Обладунки можна заробити на арені або прикупити в майстерні. А от за зброєю вирушайте в кузню майстра.


Грати в Castlot можна в складі Ліги. Під цим об'єднанням мається на увазі союз декількох десятків гравців, над якими є правитель. Добувати доблесні перемоги і ефективно захищати свої володіння набагато простіше, заручившись підтримкою надійних друзів.

Castlot видео обзор


Система ПвП має ще одну цікаву особливість. Вам доступне використання карт. Це найсильніша зброя дає незаперечні переваги. У Ваших руках карти Навичок, Талантів і Бойових Елементів можуть грати вирішальну роль на полі бою.
Приєднуйтесь до войовничого співтовариства прямо зараз! Не бійтеся труднощів. Інтерфейс ігри інтуїтивно зрозумілий, тому Ви швидко в усьому розберетеся. Проводьте своє дозвілля насичено за допомогою захоплюючої ігри! Удачи!

Офіційний сайт Castlothttp://castlot.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar