Call of Gods обзор - онлайн ігра, офіційний сайт,  реєстрація

Call of Gods обзор - онлайн ігра, офіційний сайт, реєстрація

Call of Gods стратегія онлайн

Ігра Call of Gods онлайн - безкоштовна розрахована на багатокористувацьку аудиторію, браузерні онлайн ігра, що з'єднує в собі жанр рольової ігри з елементами стратегії. Вам належить зануритися в дивовижний фантастичний світ, де стався серйозний конфлікт між божествами. Вибравши одну з трьох рас ви приймете її ідеологію і сторону одного з великих божеств. Нагадує культову "Heroes of Might and Magic". 

Всього в ігрі надано три раси: Люди, Ельфи і Нежить. Кожна раса володіє двома оригінальними класами. Так само від вибору класу залежить і стать майбутнього героя: Людина-Воїн (Чоловік), Людина-Маг (жінка), Ельф-Слідопит (Чоловік), Ельф-Друїд (жінка), Нежить-Колдун (Чоловік), Нежить-Жрець (жінка). 

"Люди" - володіють завидною завзятістю, міццю і непохитною вірою в справедливість. Вони всім серцем вірять у те, що світло допоможе їм домогтися перемоги з зло. 

"Ельфи" - дивовижні і прекрасні істоти, їх здавна звуть дітьми природи. Хранителі рівноваги, повелителі стихій. Вони красиві, благородні і хитрі. Їх раса не численна, але ніхто з ельфів не відмовиться в від своїх життєвих принципів, навіть якщо доведеться за них загинути. 

"Нежить" - головне зло в ігрі, жорстокі, страшні, бридкі істоти. Для них війна - сенс існування, помста світу за те, що вони такі які є. 

Ігра починається в королівстві тієї раси, яка припаде вам по-душі при виборі. Після виконання коротких освітніх завдань головний владика по-достоїнству оцінить ваші старання і подарує землю, де ви і побудуєте свої володіння (замок), вершитимете закон і примножувати велич вибраної раси. 

Далі гравець переходить до стратегічної частини ігри - потрапляє в недавно подаровані землі з порожнім замком. Тут слід побудувати стратегічні об'єкти, налагодити виробництво, створити і поповнювати армію, вивчати заклинання, тренувати героїв та багато іншого. Поки підлеглі б'ються над вивченням нових заклинань, добувають ресурси і в поті чола виконують всі поставлені перед ними завдання, ви разом з існуючою армією відправляєтеся вивчати світ. 

Покинувши замок гравець потрапляє в класичний світ RPG, де для початку слід познайомитися з усіма його мешканцями (НПС). Вони в майбутньому дадуть вам безліч захоплюючих завдань і будуть з вами торгувати і навчати. Вирушайте досліджувати землі, знищуйте монстрів, змагайтеся з іншими гравцями і виконуйте місії, які відкриють головний сюжет ігри. 

Call of Gods скриншот

Своєю механікою ігра дуже нагадує серію "Heroes of Might and Magic", де ваш персонаж подорожує по світу разом із власним військом, наймає героїв і одночасно стежить за власним замком, де видобувають для нього різні стратегічні ресурси, поповнюють армію, оновлюють вміння та багато іншого . 

Всі бої в ігрі проходять автоматично. Тому слід заздалегідь розставити армію в правильному порядку перед початком будь-якої битви. Після десятого рівня стануть доступні цікаві підземелля, де ховаються сильні монстри боси з яких може "впасти" цінний предмет. Для любителів PvP існує спеціальна арена, де ви можете вступити в сутичку з іншими гравцями. 

В ігрі існує досить приємна система заохочень для активних гравців. Якщо ви будете брати активну участь в ігрі - праворуч на екрані з'явиться значок подарунка і його можна буде забрати після закінчення певного часу. Крім цього щодня можна брати участь у безкоштовній лотереї. Виграшем може стати непоганий бонус або річ. 

Зов богів (Call of Gods) - ігра безкоштовна, але як і всі Free2Play ігри існує завдяки внутріігрового магазину. На щастя на баланс ігри магазин не впливає. Куплені в ньому "плюшки" допоможуть прискорити ваші будівлі і дії на які є обмеження. 

Call of Gods видео обзор

Про ігру Call of Gods можна писати досить довго, але щоб багаторазово не повторюватися в похвальних визначеннях, скажімо коротко: CoD - хороша ігра, що володіє всіма популярними особливостями сучасних онлайн-ігор.

Офіційний сайт Call of Godscall-of-gods.rbkgames.com

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar