Call of Gods 2 обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація

Call of Gods 2 обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація

Call of Gods 2 онлайн ігра

Стародавні часи захоплювали  розум багатьох. Безмежні імперії, великі битви, могутні королі і принци. Історія пам'ятає лише переможців. Але чи готовий ти стати одним з них? Чи готовий довести свою силу і хоробрість у боротьбі за життя цілої держави? 

Ігровий світ Call of Gods 2 онлайн- це світ, в якому боги прокляли смертних і оголосили на них справжнє полювання; світ паніки і хаосу, в якому далеко не багато хто зможе зібрати сили для епічною битви за власне життя і життя занепалого держави.

Одним з цих героїв будеш і ти! Тобі належить роль принца зруйнованої країни, який повинен зібрати могутніх героїв для боротьби з безсмертними і злісними богами, щоб повернути у власну реальність мир і гармонію. Отримати героїв у свою команду ти можеш або шляхом тяжких перемог і випробувань, або шляхом вербування їх у таверні одного з міст. Пам'ятай, що чим вище ранг твого героя, тим більше воїнів ти зможеш зібрати під прапори своєї армії і тим більше умінь зможеш освоїти. 

Call of Gods 2 скриншот

Ігра Call of Gods 2 - це своєрідна суміш типових і знайомих всім геймерам mmorpg з елементами стратегії. Ігра володіє рядом безсумнівних переваг у порівнянні з іншими онлайн-проектами, запущеними розробниками останнім часом. По-перше, «Call of Gods» готова представити неймовірно масштабний і продуманий ігровий Всесвіт з 15 різноманітних локацій.

Для персонажів підготовлено три відомих фентезійному світі раси - раса ельфів, людей і нежиті. Кожна з рас має як свої переваги, так і недоліки. Втім, вміння та навички представників ігрового Всесвіту були доповнені в порівнянні з типовими персонажами більш ранніх ігор. Помітно відрізняються і сюжетні квести ігри. Це вже не просто безглузде знищення монстрів-ботів, за які персонажу покладаються якісь корисні плюшки від NPC. Персонаж зіткнеться з низкою завдань на логіку, кмітливість, на вміння працювати в команді з іншими персонажами і т.д. Враховуючи складність і різноманітність квестів, плюшки в гірі теж відмінні.

Для любителів PVP в ігрі передбачені Арени та окремі локації для грабежів і набігів на представників протилежних рас. Істотною перевагою стала і оновлена ​​система расових гільдій, в які персонаж може вступити з досягнення певного рівня. 

Call of Gods 2 фото

Основне завдання персонажа, який, нагадаємо, за сюжетом є принцом, не просто розвиватися самому і прокачуватися шляхом виконання квестів і місій, а й розвивати своє місто і вдосконалювати споруди. Все це допоможе отримувати нові навички, вміння, вербувати у свою армію більше героїв і відкривати доступні нові данджі. В ігровому світі калл оф гудс 2 данджі - це не просто спосіб швидкого прокачування персонажа і отримання елітного шмота, але і невід'ємна частина становлення героя. Хоча отримання з босів елітної і легендарної екіпіровки ніхто не відміняв. Крім різнорівневих данджей «одягнути» персонаж допоможуть і особисті майстерні з виробництва зброї, обладунків і магічних еліксирів. 

Для початку ігри, як і в більшості онлайн-проектів, необхідно пройти реєстрацію аккаунта.  Реєстрація Call of Gods 2 проста і думаю кожен з нею справиться. А ось тут ще одна плюшка від розробників - різниця між звичайним аккаунтом і преміальним практично не істотна, що прирівнює можливості гравців з усього світу.

Call of Gods 2 видео обзор

«Call of God2s» - справді багатонаціональна браузерна рольова ігра, де безліч персонажів схопляться в битві за звання найсильнішого. 

Відчуй себе героєм Всесвіту і стань частиною нової реальності «CallofGods2». Доведи, що ти можеш протистояти богам стародавнього світу! Поринь у світ яскравої графіки і захоплюючих пригод від «CallofGods2».

Офіційний сайт Call of Gods 2: http://call-of-gods.rbkgames.com/

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar