Big Farm обзор онлайн ферми, іграти безкоштовно, реєстрація

Big Farm обзор онлайн ферми, іграти безкоштовно, реєстрація

Біг фарм онлайн ферма

Ігра Big Farm online - це безкоштовна браузерна онлайн ігра, яка є симулятором фермерського господарства. Гравцеві належить розширювати власну віртуальну ферму, вирощувати овочі і фрукти та інші сільськогосподарські культури, розводити тварин, займатися будівництвом необхідних для цього фабрик і комор, розвивати торговельні та дружні відносини з іншими гравцями, а також об'єднуватися з ними в ліги для більш успішного просування своєї справи . Відмінна яскрава графіка, приємна для сприйняття, симпатичні й забавні персонажі а так же, цікаві завдання, що не грішать одноманітністю дій, не дадуть вам занудьгувати в цій ігрі! Побудуй свій власний рай і отримай потужні позитивні емоції! 

Останнім часом симулятор ферми - це не просто піджанр стратегій, один з багатьох, це цілий яскравий жанр, що підхоплюється численними розробниками зважаючи на його популярності. На виході ми маємо безліч типових бляклих поробок, що мало чим один від одного і відрізняються. Тим приємніше бачити релізи, що зроблені з душею, Що, начебто, виконані в звичному і давно знайомому жанрі, але все ж не скочуються в звичайне копіювання старих ідей, а де й повторюються, то там неодмінно піднімають все на принципово новий рівень якості. Розробила ігру звична і знайома багатьом геймерам компанія Goodgame Studios. Уже в малі терміни після її виходу, ігру облюбували більше десятка мільйонів людей, і це не дивно, враховуючи її виняткову якість. 

Отже, ви отримали ферму. Отримали ви її в спадок, залишив її вам ваш дядько Джордж. Але тепер, без його допомоги, господарство цілком доведеться взяти в свої руки, тим більше що ферма знаходиться спочатку не в кращому стані, та і її продуктивність лише залишає бажати кращого, але ж вам все по плечу? 

Big Farm скриншот

 

Ігра бік фарм онлайн включає в себе все те, за що полюбили ігри даного жанру, але робиться все куди більш грамотно. Взяти хоча б достатньо продуману і навіть більш ніж реалістичну економіку, що присутня в ігрі. Ви повинні грамотно управляти ресурсами для того, щоб домогтися своєї мети і робити ті дії, які крок за кроком приведуть ферму до успіху, не залишаючи без уваги навіть дрібниці, які на ділі є дрібницями тільки лише на перший погляд. 

Численні бонуси і предмети допоможуть вам в більш зручному і комфортабельному досягненні вашої мети. Та й взагалі, ігра захоплює своєю простотою і зрозумілістю. Навіть сюжет у ігри передбачений, а цікаві персонажі лише підтримують його. 

Big Farm видео обзор

Зрозуміло, все це розташовується в оточенні досить приємної графіки. Це, звичайно, ніяк не позначиться на геймплеї, зате зробить проведення часу за ігрою в рази більш комфортним. Загалом, реєструйтесь і пробуйте свої сили в сільському господарстві та веденні бізнесу.

Офіційний сайт Big Farm: http://bigfarm.goodgamestudios.com

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar