Anno Online обзор - іграти онлайн, скачати, реєстрація

Anno Online обзор - іграти онлайн, скачати, реєстрація

Анно онлайн браузерна стратегія

Anno Online - знаменита і дуже хороша економічна стратегія від німецького розробника "Ubisoft BlueByte Studio". По суті "Anno Online" є браузерною варіацією ігри "Anno 1404". Локалізацією іграшки в Росії займається компанія "Fabrika Online".

Безкоштовна браузерна онлайн ігра зовні нічим не відрізняється від свого старшого побратима "Anno 1404". Ми бачимо такий же середньовічний світ, старе звичне управління і знайомі будівлі. Все так само на початку ігри з'являється вірний друг і порадник, який допоможе розібратися в механіці ігри і дасть завдання. Гравці зі стажем відразу зрозуміють, що до чого, а новачки досить швидко розберуться завдяки початковим завданням.

Геймплей ігри Анно Онлайн не змінінився. Перед нами все та ж хороша і досить складна економічна стратегія з безліччю продуманих завдань, двома сотнями будівель і тисячею стратегічних можливостей. Сидіти гравцеві без діла не дозволить жоден житель віртуального світу, так як їх бажання або невдоволення чим-небудь завжди зростає і слід обов'язково задовольнити всі потреби підданих.

На початку ігри буде зовсім не складно розташувати до себе жителів, їм взагалі буде в радість стати вашими підданими, за умови що ви задовольните їх скромні запити і у них з'явиться дах над головою і доступ до ринку. За це вони готові з посмішкою на обличчі регулярно поповнювати державну скарбницю. Але тільки варто вам звести великий місто, розрахувати стратегію до міліметра, так, що б всі жителі жили б собі щасливі ще років сто, як - бац! - Аборигенам спаде на думку, що їм для щастя не вистачає: вовняного одягу, зірки з неба та квасу (до речі, в європейській версії не квас, а пиво). Ну а потім церкву подавай і арену з турнірами, адже вільного часу у них валом, а розваг ніяких. Побудувати, де попало ці будівлі не вийде, для кожного потрібна своя особлива зона, що б ще дорога була і все таке.

Anno Online скриншот

Розмістивши всі стратегічно важливі будівлі, ви все одно не зможете бути впевнені на всі 100%, що всі біди закінчаться і мирне існування з жителями продовжиться. Адже люди, де-попало жити не стануть і для цього у них є цілком логічні аргументи з якими не посперечаєшся. Наприклад: у будинок не заселяться, якщо ви побудували надто мало яблучних садів, або може забули зробити фабрику з переробки яблук, і тепер бідолахам не вистачає морсу.

Хоча подумаєш біда, всі ми не перший раз граємо в стратегії. Бери і будуй різні підприємства, а надлишки виробництва продавай і закуповувати те, чого не вистачає. Але такі "хитрі" і в той же час правильні дії не підходять для гри "Anno Online". Тут надлишок продукції так само шкідливий, як і його недолік. У підсумку вийде так, що величезна кількість матеріалів буде лежати мертвим вантажем, поки ви не знайдете сотню-іншу торговців і ні відкриєте можливість обміну. Якщо ви не збираєтеся вкладати грошики в гру, то така можливість з'явиться у вас через місяць, а може два. За цей час вже встигнете колонізувати десяток островів, які теж будуть виготовляти різні товари, але при цьому скрізь буде чогось не вистачати. Так само потрібно буде вибудовувати торгові маршрути і вирішувати пов'язані з ними проблеми. Але до цього ще слід "дожити".

Anno Online фото

Anno Online відноситься до досить рідкісного виду комп'ютерних іграшок, де слід розкинути мізками над найпростішими, здавалося б, речами. Спостерігаючи з боку гра виглядає приблизно так: наполегливою працею ви домагаєтеся економічної рівноваги, виробляєте товару стільки скільки потрібно, склади забиті, баланс скарбниці на позитивному рівні, а жителі щасливі і задоволені. Просто-таки "зелене світло" для нових будівель і розвитку. Ви сміливо будуєте десяток нових будівель і тут починається несподіваний дефіцит - не вистачає спецій, риби, книг та інших матеріалів. У той же час нові жителі міста живуть у величезних далечінях від побудованої раніше церкви, і змушені пройти довгий важкий шлях. Ви витрачаєте гроші на будівництво ще однієї церкви і доріг. Казна тут же йде в мінус. У цей самий момент люди розуміють, що їм просто необхідна в'язниця, але у вас вже немає грошей.

Хоч в безкоштовну браузерну онлайн-гру "Anno Online" граєте ви далеко не один, але всі соціальні дії обмежені спілкуванням в чаті, можливістю складатися в гільдії і ходити в гості до друзів, щоб подивитися на їх місто. Ви можете так само створити власну гільдію, але в грі немає PvP толку від неї мало.

Anno Online видео обзор

Ігра Anno Online - це іграшка, де слід постійно займатися пошуком балансу, який весь час буде вислизати від вашої мишки. Гра в яку можна грати цілий день, так нічого не побудувавши, але за те тисячу разів все переставивши з місця на місце. Якщо ви нікуди не поспішаєте, то гра не буде коштувати для вас ні копійки. Це медитативна гра для спокійних людей: у ній немає pvp, а в чаті завжди готові допомогти порадою. Справжня знахідка для тих, хто любить, щоб у грі була тисяча тонкощів, в які можна вникати місяцями.

Офіційний сайт Anno Online: http://ru.anno-online.com/ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar