Warside обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація, офіційний сайт

Warside обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація, офіційний сайт

Warside онлайн шутер

Warside online - це епічна стрілялка(шутер), цілком і повністю створена вітчизняним виробником. Разом з тим якість цієї ігри на найвищому рівні, його оцінили гравці ще на відкритому етапі бета-тестування Варсайд. 

Ігра Варсайд являє собою не що інше, як сесійний 2 D шутер, тобто у кожного з гравців є лобі, де ми возимося з настройками обраного персонажа, збираємо необхідні атрибути, спілкуємося і безпосередньо воюємо. 

Рольова складова в Warside онлайн надзвичайно розвинена, адже кожен гравець створює свого унікального бійця з ексклюзивною екіпіровкою, індивідуальним набором зброї, а також прокачує його вміння і розвиває навички. 

Домігшись певної кількості перемог і накопичивши необхідний досвід, ваш боєць буде постійно отримувати вдосконалені здібності, а також здобувати нові типи озброєння. 

Збільшити свій рівень може будь який геймер, який бере участь у сесійних раундах і отримує відповідний ХР. 

На кожному новому рівні відповідно збільшуються параметри атаки, підвищується швидкість, поліпшується захист. 

У ігрі Варсайд не варто забувати і про свій захист, тобто збільшувати показники опірності. Боєць може отримати пошкодження від різного виду зброї - електричного, фізичного, а також постраждати від негативного впливу хімічного і біологічного зарядів. 

Warside фото

У ігрі протистоять один одному три сторони - Нова Імперія, Комуна, іменована Галактичною та Корпорація під назвою Зетта. 

У кожної зі сторін є по чотири основних войовничих класи: Найманці, а також Гвардійці, ще присутні Мисливиці і Безликі. 

Всі ці класи абсолютно оригінальні зовні і мають унікальні набори індивідуальних характеристик і володіють специфічними властивостями. 

Якщо бути точними, то Найманці, наприклад, оснащені джетпак, що дають можливість здійснювати зльоти з даху або платформи. Що стосується Безликих, - вони мають властивість повзати по стінах і чіплятися за вертикальні поверхні. 

Мисливиці є основними дамагерамі, а Гвардійці, сильно змахують на кіборгів, справді дуже швидкі і жваві воїни. 

На перший погляд ігра Варсайд виглядає досить стандартно. Як у будь-якому мережевому шутері, ми маємо три фракції, 4 основних класи і звичайні сесійні бої. 

Основним нюансом в Warside є те, що переміщення можливе лише в двох площинах: вгору-вниз, а також вліво-вправо. 

Загалом, вам не потрібно швидкісна реакція, або обманні маневри, як в будь-яких тривимірних шутерах. У цій ігрі все на виду і іграти Варсайд просто, це класичний платформер, що нагадує веселу «стрілялку» з 90-х. Але з класною графікою. 

Warside скриншот

Основною суттю ігри варсайд таки є звичайний бій на смерть (Deathmatch) з протистоянням двох команд. 

Головне, що ви повинні знати, це те, що домігшись перемоги в матчі, ви отримуєте багато досягнень, грошей, а, головне, - досвіду. Ну а, програвши, ви отримуєте практично те ж саме, хіба, що в набагато менших кількостях. 

Дії розгортаються досить стандартно: ви відкриваєте нові перки, гойдаєтеся, купуєте нові види зброї. Далі подорожуєте по галактиці, перелітає з однієї планети на іншу і поступово обростає новими званнями і отримуєте нові ордени. 

Warside видео обзор

Особливо хотілося б відзначити видовищну або візуальну сторону ігри. 

У Warside присутній ексклюзивний стиль, який зумів об'єднати сучасну тривимірну графіку і простоту «стрілялок» зі старих добрих ігрових приставок. 

Ігровий контингент тих, «кому за 30» напевно буде приємно здивований, погравши в Warside. Реєстрація в Warside безкоштовна.

Офіційний сайт Warsidewarside.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar