Warface (Варфейс) обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Warface (Варфейс) обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Warface онлайн шутер

Якщо в назві мережевого шутера немає слів Call of Duty, Battlefield або Counter-Strike, то біля такої ігри було прийнято проходити не озираючись. Чому «було»? Тому що київське відділення компанії Crytek недавно вчинила справжню революцію, створивши умовно-безкоштовний шутер, який впритул підібрався до глянцевим блокбастерам, а деяких з них навіть зумів вкусити за п'яту. Йдеться, звісно ж, про Warface online- однієї з найбільш очікуваних ігор 2012 року. 

Перейдемо до суті. У ігрі чотири класи персонажів: інженер, штурмовик, снайпер і медик. Інженер перекочував прямо з серії Battlefield. Єдине, чого він не вміє, так це лагодити танки, бо танків в варфейс онлайн немає. Цей клас звик спілкуватися з пістолетами-кулеметами і спеціалізується на установці мін. Відкритий бій не для нього - інженер повинен вміти аналізувати обстановку, обчислювати найбільш популярні стежки ворогів і гадити там в міру своїх здібностей. 

Штурмовик є основною ударною міццю будь-якого загону. Він не тільки універсальний штурмовик ефективний на будь-якій дистанції, але ще і є ходячим складом боєприпасів, таким собі прапором, у якого завжди знайдеться в загашнику парочка гранат для братків. 

Медик за звичаєм бігає з дефібрилятором і з одного розряду здатний підняти на ноги навіть остиглий труп. Практично бескорисний при дистанційних перестрілках, але поблизу с радістю усадить в вас парочку зарядів з дробовика. В PvP без цього класу ще можна обійтися, а от у PvE його наявність є критично важлива. Особливо це помітно на місіях з Джаггернаута - здоровенним броньованим мужиком, чий металевий захист вкрай чутливий до ударів струму дефібрилятора. 

Warface фото

Останній клас - снайпер, самий непотрібний. На більшості карт йому просто ніде розвернутися. Зазирнувши в приціл, він побачить перед собою не голову ворога, а чехарду прищів на його обличчі. Та й позицій для неспішної стрільби в Warface не так вже й багато. 

На даний момент в ігрі налічується шість типів битв. Штурм пропонує однієї з сторін захопити три опорні точки, а другий відповідно не дати їм цього зробити. В підриву одній команді потрібно по черзі підірвати три ключові пункти, а захисникам - відбити їх. Захоплення і Командний бій - це класичні CTF і TDM. В Знищенні потрібно тримати під контролем одну крапку, щоб викликати на ворогів авіаудар. Останній режим - Мясорубка, найвеселіший - в ньому кожен іграє сам за себе. Ніякого тімплея - тільки дощ зі свинцю і куча гранат в повітрі. 

Кооператив в Warface напрочуд цікавий. Тут і конвоювання техніки, і сутички з босами, і місцевий аналог виживання, де замість зомбі на вас пруть табуни найманців. Саме тут дуже важлива командна взаємодія, бо ворогів тут дуже багато, стріляють вони ще більше, а якщо в команді не виявиться лікаря, то можна сміливо виходити з ігри. Комп'ютерні суперники дуже розумні - любилять вискакувати з-за кутів, заманювати в підворіття і грамотно міняти позиції. 

Єдине, до чого можна причепитися в Warface, так це до тісноти карт. Місця тут менше, ніж в CoD, тому противники буквально наступають одне одному на п'яти. У цій ігрі довго не живуть, якщо звичайно, у вас немає особистого медика на повідку. Іноді м'ясорубка відбувається прямо на базі і тут від перманентної смерті можуть врятувати тільки підкати. 

Warface видео обзор

Ще однією важливою особливістю ігри є виключно слабкий вплив доната на геймплей. Всього ігра Warface налічується три валюти. Корони і варбакси можна чесно заробити в бою, а от кредити купуються за реальні гроші. За перші можна брати екіпіровку в оренду, за другі - купувати її назавжди, а за треті можна купити зброю, яка не ламається. Єдине, чого не вистачає в Warface на сьогоднішній день, так це великих карт. З ними у Crytek вийшов би справжній шедевр.

Офійний сайт Warfacehttps://wf.mail.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar
1 Андрій Дудар • 02:12, 14.05.2016
andriy
avatar