Nether обзор ігри, відео, скріншоти, іграти онлайн

Nether обзор ігри, відео, скріншоти, іграти онлайн

Незер ігра про кінець світу

Nether online- клієнтська онлайн ігра, реліз російської версії запланований на грудень 2014 року. Вона абсолютно новий шутер, який розробляється в стилі зомбі апокаліпсису. Любителі такого стилю дуже чекають на цей проект, тому що в ньому будуть поєднуватися практично всі потрібні елементи, а так само додані нові, яких ще досі не було не в одній подібній онлайн ігрі.

Вся історія цього світу починається в напів порожньому місті, в якому відбулася глобальна катастрофа, через що і з'явилися не зомбі як багато хто міг би подумати, а злісні мутанти, з не звичайними здібностями. За сюжетом залишилася група людей, що вижили, які й намагаються всіма силами боротися за своє існування. Кількість осіб, що не заразилися і залишилися в нормальному вигляді, налічується 64, так як на одному сервері можуть іграти саме стільки людей.

Nether скриншот

Якщо розглядати дану іграшку в загальній точки зору, то можна уявити, що деякі функції та звичаї, нагадують вже сталий проект Infestation: Survivor Stories. І насправді, будь-якому персонажу для свого життя, необхідно роздобути такі ресурси як: вода, їжа, зброю і лікувальні препарати від хвороб. Роздобути всі ці ресурси можна кількома шляхами, знаходити заховані коробки на карті, або ж вбивати мутантів, з яких іноді випадають потрібні предмети. Як згадувалося вище, всі дії будуть розгортатися у великому місті, повному хмарочосів та інших будинків, а не в лісі або покинутій місцевості.

Ще одна унікальна можливість ігри Nether, це підняття рівнів своєму героєві, прокачування особливих умінь і навичок. Крім цього, можна збиратися в групи, і бродити по локаціях в пошуках потрібних речей, а так само разом вбивати нападників тварюк. Крім цього, тут присутня відмінна графіка, і дуже зручний, зрозумілий геймплей, в якому зовсім не складно розібратися.

Видео обзор Nether

І на по останок варто відзначити той факт, що ігра Nether онлайн дійсно є щось новим у своєму планет, і якщо ви любитель подібного роду жанрів, то обов'язково варто спробувати пограти тут. Єдиний мінус це те, що доведеться заплатити  разову суму, але зовсім не багато, можна сказати копійки, це того варто повірте.

Офіційний сайт Nether: http://nether.su/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar