Merc Elite обзор - іграти онлайн, скачати ігру, реєстрація

Merc Elite обзор - іграти онлайн, скачати ігру, реєстрація

Мерк еліт онлайн ігра

Merc Elite online являє собою рольову ігру з елементами динамічного екшену, яка перенесе вас у віртуальний світ майбутнього. Ця шутер ігра створена компанією Bigpoint з елементами стилю МОВА. Всім бажаючим іграти належить перенестися в далекі часи партизанських воїн, а також взяти участь в битвах на різних аренах. Під час ігрового процесу вам буде доступна різна сучасна техніка, наприклад, танки. У цій ігрі ви будете лідером найманих вбивць, яким необхідно буде проробляти різні завдання і місії різної складності.

Гравцеві належить зіткнутися з кривавими подіями, а ще вбивати супротивників, прокачувати свого головного героя, удосконалити зброю. Не дивлячись на те, що в минулому ви були солдатом, однак, необхідно не забувати що світ трохи змінився, і вашого досвіду не достатньо, щоб домогтися успіхів.


Merc Elite онлайн ігра буде доступна всім бажаючим, які мають в наявності персоналний комп'ютер середніх параметрів. Безпосередньо потрапити у віртуальний світ цього проекту вам допоможе Merc Elite реєстрація, для якої необхідно вказати інформацію в спеціальну електронну форму - впишіть логін, введіть пароль (не забудьте його повторити), адресу електронної пошти, вкажіть дату вашого народження. Відзначте галочкою, що ви приймаєте всі вимоги цього проекту, положення конфіденційності, що автоматично здійснює підписку на новини. Тепер залишилося тільки натиснути кнопку «Грати безкоштовно зараз».

Merc Elite скриншот

 Можна тепер і Merc Elite іграти. Цей проект має відмінну 3D графіку, реалістичну зону огляду, незвичайний сюжет, різноманітні завдання, місії. Також ви зможете продемонструвати під час битв всі свої бойові здібності, прийоми. Майте на увазі, що ваш персонаж зможе під час ігрового процесу зможе скористатися укриттями, управляти стріляниною, користуватися височинами. Радимо дістати якомога більше точок особливої ​​важливості, таким чином, ви будете домінувати. Користуйтеся моментом застосування захоплень вправність і пильність невід'ємні під час воїн.


Грати в ігру Merc Elite ви будете персонажем, якого можна віднести до одного з перерахованих класів - класу Джаггернаута, які відмінно ведуть бої на ближніх дистанціях, Штурмовикі (наносять широкомасштабну шкоду), Розвідникі (вони характеризуються хитрістю і швидкістю, можуть запросто обхитрити ворога). Клас Снайпера - представники якого намагаються триматися на відстані від свого суперника, володіють точним прицілом. Тактики - це клас який легко передбачає дії супротивників, проаналізувавши заздалегідь їх поведінку. У вашому розпорядженні буде широкий асортимент зброї. Merc Elite онлайн ігра надає вам різні пістолети, автомати, зброю далекого бою, самурайські мечі і багато іншого.

Merc Elite видео обзор

Також розробники цього проекту також подбали про захист вашого персонажа, різного роду щитах та інше. Маючи в розпорядженні зброю, володіючи певними навичками, підтримкою соратників, ви легко завоюєте першість у цій грі.
Граючи в цей проект, вам не вдасться нудьгувати. Спробуйте зануритися у світ пригод і побачите як це здорово! Бажаємо досягнень Ваших цілей!

Офіційний сайт Merc Elite: www.mercelite.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar