Lost Sector обзор - онлайн ігра, скачати ігру, реєстрація, сайт

Lost Sector обзор - онлайн ігра, скачати ігру, реєстрація, сайт

Lost Sector онлайн шутер

Lost Sector онлайн ігра представляє з себе кращу браузерную 3D MMORPG, що має постапокаліптичний сеттінг.

Так уже повелося, що кожен з таких проектів, що з'являється на вітчизняному ринку, дуже цікавий російським геймерам. Lost Sector online можна спокійно до них віднести. Ця гра чимось нагадує Сталкер, а її розробники вважають, що вона здатна відродити добре відомий жанр тактичних покрокових стратегій.

Сюжет гри досить простий: цивілізації більше не існує, а причиною цьому послужили війни за ресурси. Якщо ж бути точніше, то не просто війни, а війни за препарат «Ребіс», який подовжує людське життя і помітно поліпшує фізичний стан людей. Таким чином, використовуючи його, будь-якого солдата можна перетворити на аналог бойової машини. Тепер планету заселяють дві фракції, воюючі між собою за отримання контролю над виробництвом «Ребіс». Гравець ставати учасником цих подій. За вікном 2031, а всі дії відбуваються в покинутому мегаполісі.

Lost Sector фото

У Lost Sector є можливість проходження сюжетної кампанії разом з іншими гравцями. Крім цього є PvP, тому завжди можна битися з живими суперниками. Якщо ж зібратися цілим кланом, то можна покласти початок масової баталії і в разі перемоги отримати нові території. Цікаво те, що розробники подарували гравцям, які несподівано зіткнулися з ворогами, шанс зв'язатися з союзниками. До речі, в грі можна спілкуватися один з одним в чаті. Кожен з гравців і кожен клан в процесі гри отримує очки рейтингу. Якщо говорити про зброю, то її в Lost Sector предостатньо і в цьому плані гра схожа з Combat Arms. Гравці отримують самі різні види зброї та екіпіровки. Якщо перераховувати всі з них, то на це буде потрібно маса часу.

Lost Sector видео обзор

Графіка гри виконана на найвищому рівні, що зовсім не властиво для браузерних MMORG. В цей же час в Lost Sector відсутня озвучка, тому для повного занурення в сюжет необхідно буде уважно читати діалоги. В цілому ж, гра хороша. Відмінний варіант для шанувальників жанру.

Офіційний сайт Lost Sectorhttp://lsonline.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar