Xterium обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Xterium обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Екстеріум космачна браузерна ігра

Абсолютно нова браузерна онлайн ігра XTerium, яка вийшла на початку 2014 року і вже набрала високу популярність. Що ж із себе представляє даний проект? 

Даний проект налаштовувався на великих Рейт, так що тут не потрібно вичікувати поки ресурси зберуться, потім піде час на поліпшення будівель та інше, все на багато простіше і легше як вам здається. Видобуваються копалини в лічені секунди великим тиражем, а будівлі поліпшуються за хвилини, так що іграти одне задоволення. Коли приходить час створювати свою армію, то наймаються не один юніт на годину як скрізь, а кілька сотень і навіть більше. Вам надаються  дуже широкі можливості, розробники зробили все можливе, щоб затруднень просто не було. 

Потрібно відзначити важливу особливість того, що проект дуже молодий, але не дивлячись на це набрав свою популярність, і на даний момент проводить конкурси з реальними грошовими призами. Якщо подивитися загальний фонд, то побачите що вже він становить 3000 доларів, що не мало для такого терміну. 

Наведемо пару не великих прикладів, чому варто проводить свій час саме тут, а не в подібних іграх. 

Мається два основні режими в XTerium, Мирний і Бойовий, без винятків обидва наділені своїми особливостями. Байдуже який виберете ви, в одному і іншому ігра протікає нескінченно, тобто чим вище рівень тим складніше далі прокачуватися, але не в цьому справа, адже необмежені можливість надають свою унікальність. 

xterium скриншот

Мирний режим грунтується на тому, що левел героя піднімається за рахунок проведення великої кількості часу в ігрі і деяких інших моментів. А так же наділений спеціальними бонусами, які дають великі переваги. 

Бойовий - збільшує рівень по іншому, за рахунок великої кількості убитих противників. Чим більше ворогів переможите, тим більше досвіду дістається, але якщо немає бажання битися з реальними учасниками, то можна відвідати спеціальну всесвіт, в якому мешкають моби, вбиваючи їх отримуєте цінні нагороди. 

Другою унікальною особливістю є спеціальна Академія, де створюються герої і вибираються раси. У чому ж відмінність запитаєте ви, адже практично в будь-якій подібній ігрі є така можливість. Фішка в тому, що XTerium online дає можливість створювати власні класи, з вибраними вміннями. Вибирати можна будь-які з 33 доступних. Як ви їх розташуєте ні хто не дізнається, окрім вас самих. А також різні бонуси такого виду: + 30% до швидкості, -25% знижки на споруди та багато інших. 

XTerium видео обзор

Загалом онлайн ігра XTerium, вийшла на новий рівень у своєму жанрі і є особливою. Дуже красива графічна складова, хоч і вона браузерна. Тут просто величезний функціонал, розробники приділяють всі сили на розвиток цієї космічної ігрі. Варто спробувати всього лише один раз і відразу відчується різниця в порівнянні з іншими іграми.

Офіційний сайт xteriumhttp://xterium.ru 

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar