StarGhosts обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

StarGhosts обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Зоряні призраки космічна стратегія

Нові космічні пригоди чекають вас у новій браузерной ігрі Зоряні примари. Ви зможете подивитися на космос зовсім іншими очима - як завойовник, який може завести свій космічний корабель і відправитися в далеку подорож. Крім того, заробляючи певні ресурси, ви можете обміняти їх на реальні гроші. Звичайно, для цього доведеться навчитися деяким фішкам. Але після того, як ви навчитеся іграти StarGhosts  досить добре, ви зможете виводити гроші без скачування клієнта ігри. Можлива навіть ігра без реєстрації. 

Тепер вам не доведеться зупинятися, щоб дізнатися про чергові квести - вони представляються у вигляді відеороликів, які прекрасно озвучені. Після виконання квесту, ви отримуєте предмети і ресурси, причому найцінніші речі ви отримуєте тільки через виконання різних завдань - купити їх неможливо. Уже з першого рівня на ваш рахунок почнуть потрапляти реальні гроші - їх можна вивести згідно з визначеними умовами. Зрозуміло, чим вище рівень вашого персонажа, тим більше грошей він вам принесе, тому що він зможе заходити в такі локації, куди жоден новачок не поткнеться. 

StarGhotst фото

Ви можете не вірити, але це дійсно так - реальні гроші тепер заробляють і в іграх. Звичайно, отримати великий прибуток навряд чи вийде, але як приємне доповнення до основної зарплати, одержуване тільки за те, що ви іграєте в ігру, відпочиваючи від роботи, це дуже навіть нічого. Погодьтеся, ви завжди мріяли отримувати гроші за те, чим вам подобається займатися, в ідеалі - за вкрай не напружує справу. Що ж, розробники Зоряних привидів надають вам таку можливість в повній мірі, при цьому вам не потрібно буде платити за доступ до ігри або якісь привілеї - якщо не хочете, Донатом займатися не обов'язково. Це роблять тільки ті люди, які хочуть швидше отримати рівні. Гравці, що насолоджуються можливістю відірватися від реального світу і трохи розслабитися, будуть задоволені версією ігри без грошових вливань. 

Розробка цієї ігри проходила не просто так - творці озиралися на досвід попередніх поколінь, наприклад, на серію ігор Космічні Рейнджери. По суті, спочатку гра мала називатися Космічні Рейнджери Онлайн. Це не порушення авторських прав, ні - просто з улюблених усіма ігор були взяті якісь кращі моменти, але інший світ, численні квести і т.д. були придумані окремо. При розробці ігри використовувалися новітні технології, а також оновлені дані про соціальні взаємодіях і ринкової економіки. Це робить процес ігри дуже захоплюючим - настільки, що ви ще не скоро зможете відмовити собі в задоволенні провести деякий час за цією грою. 

StarGhosts видео обзор

Самі розробники повністю задоволені результатом. Вони кажуть, що вийшла саме та ігра, яку вони хотіли зробити. Вони самі провели чимало часу, опрацьовуючи кожну дрібницю, щоб вам було комфортно і цікаво грати, і стверджують, що не так багато проектів можуть похвалитися таким ставленням до своїх користувачів. Втім, вирішувати все одно вам - почніть іграти і подивіться, чи настільки вона хороша, як кажуть розробники і постійні гравці.

Офіційний сайт StarGhostshttp://starghosts.com

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar