Star Conflict обзор - завантажити ігру онлайн, офіційний сайт, скриншоти

Star Conflict обзор - завантажити ігру онлайн, офіційний сайт, скриншоти

Star Conflict космічний ММО екшн

Star Conflict online - нове явище в ігровому світі, найкраща клієнтська онлайн ігра з підтримкою PvP.



По суті, ця ігра являє собою мікс космічного екшену проекту World of Tanks, дія якого перенесено на космічні простори. Події відбуваються в древній цивілізації, яка існувала ще дуже давно на планеті Предтеч. Ця планета володіла безліччю скарбів, і лише деякі змогли ними заволодіти і стати щасливчиками. У передчутті такого матеріального стану багатьох поглинула «золота лихоманка», а дізнатися всі подробиці ви зможете дочитавши Star Conflict огляд до кінця.





У грі є три фракції: Імперія, Федерація та Єрихон. Кожну з них гравець має право вибрати перед початком ігри, що робить його представником цієї фракції. Імперія - це найбільша держава, яка існувала в тому Всесвіту, і мало дуже потужний фронт. Федерація - раніше була частиною імперії, але незабаром відокремилася від неї і наживає своє багатство. Єрихон представляло державу, в якій проживали спадкоємці землі.



Перехоплювачі, Штурмовики, Фрегати - це кораблі, що дозволяють борознити простір космосу. Кожен з них володіє своїм характерними перевагами і може бути оснащений різними пристроями: гарматами, двигунами, модулями і різним зброєю.





Вартість гри умовно безкоштовна, оскільки тут не передбачена можливість придбання унікальної зброї за гроші. Користувач тільки може купити собі преміум-аккаунт для поліпшення тактики гри.



PvP - це роздолля для його шанувальників. Це гра без нудного протистояння мобів і ботів. Гравець б'ється з такими ж, як і він геймерами. Всі учасники націлені на те, щоб роздобути важливі стратегічні ключові точки. Саме це є головною метою кожного. Гра являє собою бій двох команд по 16 чоловік. Чим досвідченіший гравець, тим більше вірогідності, що команда здобуде перемогу в змаганні.



Star Conflict видео обзор





Star Conflict онлайн, ігра стандартного сюжету, яка змусить вас відчути адреналін справжнього екшену. Шанувальникам жанру «леталок» вона повинна сподобатися і стати популярною в рейтингу онлайн ігор.



Офіційний сайт Star Conflicthttp://star-conflict.com



 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar