OGame обзор - іграти, онлайн ігра, офіційний сайт, реєстрацяя

OGame обзор - іграти, онлайн ігра, офіційний сайт, реєстрацяя

Огейм ігра про космос

Космічні подорожі, баталії, захоплення нових планет, розвиток власної - це один із стандартних списків, які пропонують до уваги користувачів безлічі браузерок, виконаних в жанрі космічних стратегій. Відмінність OGame полягає в тому, що ігра стала першою, видана ще в 2002 році. 

Отримавши в розпорядження, цілу планету (назва якої належить придумати ще під час реєстрації), можна зайнятися основним напрямком стратегій - розвитком. Враховуючи час існування ігри, творці обмежили курс навчання одним повідомленням новачкам, розраховуючи, що до всього іншого користувачі доберуться самостійно. Втім, інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і простий, та й весь розвиток полягає в споруді будівель, поліпшенні, вивченні ... а попросту натисканні тієї чи іншої кнопки. 

В OGame онлайн присутні кілька видів ресурсів - кристали, дейтерій і метал, важливого і цінного серед них виділити не вийде, так як всі вони цінні по-своєму, за споруду того чи іншого завдання, дослідження і тому подібні дії, доводиться розплачуватися цими ресурсами, але в різній кількості, так що в цілому, вони йдуть рівномірно. Хорошими ресурсами є темна матерія й антиматерія, але тільки хорошими, а не цінними, бо отримати їх досить складно, а витрачаються вони в основному на поліпшення. Хоча складність отримання знижується в тому випадку, якщо користувач захоче просто придбати їх за реальні гроші - це доступно в OGame online

І все ж, незважаючи на те, що в OGame присутній варіант вкладення фінансів, назвати її комерційної складно, так як і без цього цілком можна добитися певних успіхів. Початковий бонус - подарунок ресурсів допомагає будувати всі необхідні споруди з видобутку металу / дейтерію / кристалів, вивчити безліч технологій, до того ж важливим моментом в цій ігрі є час, який затрачається на споруду / вивчення - залежить від рівня споруди / дослідження воно варіюється від 1 секунди і до кількох хвилин.

І тут можна виділити основний плюс OGame - це чудова збалансованість якості ігри і фінансового питання. Інше питання полягає в тому, що порівняно великий упор зроблений на взаємодію між гравцями - об'єднання в альянси, спільні атаки, торгівля і т.д. Самотність у всесвіті - це відносне поняття, і вироблення ресурсів на планеті не нескінченна, так як в кінцевому підсумку все закінчується і доводиться вирушати на освоєння / колонізацію або захоплення нових планет - який заслуговує окремого слова ... Захоплення планети відбувається в автоматичному режимі - тобто вибрали флот для відправки, вказали йому координати і все, результат бою розраховується за певною формулою, що не виключає випадковість, так що стовідсоткової перемоги не гарантується. Гравець не може змінити хід бою, тільки якщо він не є власником планети, на яку нападають - в цьому випадку доступні кілька захисних заходів, наприклад, заховати ресурси в таємному сховищі, що виключить можливість їх втрати.

Про те, як послати флот, і про багато інших незрозумілі питаннях в ігрі - можна дізнатися на форумі, прочитавши відповідні теми. Наприклад, для відправки флоту, необхідно перейти в розділ Галактика (де можна побачити і свою планету у списку), вибрати будь-яку по рахунку і натиснути на неї - автоматично відбудеться перехід під Флот, де навпроти кожного корабля видно наявна у вас кількість - натискаємо Все або вписуємо замість нуля ту кількість, що збираємося відправити на іншу планету. Після відправки можна відкликати флот або дочекатися закінчення завдання - про це повідомить системне повідомлення.

Колонізація нової планети хоч і дає шанс вироблення ще більшої кількості ресурсів, але при цьому необхідно буде зайнятися тими ж справами - будівництвом шахт, електростанції, верфі, поліпшенням і т.д. 
 
OGame видео обзор
 
І на закінчення, ігра OGame - безсумнівно, гарна, без зайвих проблем з приводу швидкого розвитку, обов'язкового вкладення фінансів, її можна охарактеризувати як неквапливу і спокійну ігру, так, вона займає досить велику кількість часу, але при цьому після ігри не виникає відчуття даремно втраченого часу. Цікаво, просто і спокійно - це OGame.
 
Офіційний сайт OGamehttp://ru.ogame.gameforge.com

 

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar