Kingstars online обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Kingstars online обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Кінгстарс космічна стратегія

Ігра KingStars онлайн Повелителі всесвітів  - безкоштовна браузерна онлайн стратегія в реальному часі на тему космічної фантастики. Зовнішньою оболонкою і ігровий механікою ігра майже нічим не відрізняється від космічного побратима BattleSpace. 

Іграшка позиціонує себе, як ігра для розумних. Хоча справа тут швидше не в наявності здатності логічно мислити, а у володінні добре розвиненої уяви. Адже весь геймплей ігри складається з описів, невеликих картинок і цифрових даних (кількість того чи іншого матеріалу, кораблів, зброї і.т.д.), все інше гравець малює сам за допомогою фантазії. 

Отже, ласкаво просимо на безмежні простори прекрасного космосу, де під ваше мудре правління виділяється ціла планета, а так же вірний радник і за сумісництвом вчитель, який буде постійно тримати вас в курсі подій і ознайомить з керуванням ігрою. Спочатку освітніми завданнями, а потім звичайними і складними. 

У ігрі немає абсолютно нічого складного, все логічно просто і зрозуміло. Гравцеві дається порожня планета на яку було закладено фундамент для безлічі будівль. Після прибуття у володіння ваш радник просить побудувати то одну будівлю, то іншу (при цьому в найдрібніших деталях описує навіщо і чому). 

Починається все з будівництва різних шахт, ресурси з яких дозволять займатися будівництвом всіх інших стратегічних і військових об'єктів. Після побудови електростанції ви переходите на інший рівень ігри і починаєте масово забудовувати планету різними промисловими будівлями. 

KingStars скриншот

Коли вам вдасться налагодити виробництво всіх матеріалів, то з'явиться можливість модернізації, а так же відкриття лабораторій і нових технологій, що призведе вас на ще одну сходинку розвитку вище. Тепер гравцеві стануть доступні військові технології, які значно розширять функціональність кораблів. Власне тепер ви перейдете на споруду власного флоту і захисних споруд на планеті. 

Побудувавши власний могутній військовий флот ви знову перейдете на ще одну сходинку ігри вище. Тепер вам доступний прямий вихід в космос. Там можна вступити у війну, зайнятися мародерством сусідів або будівництвом нових колоній, які розширять вплив вашої імперії. 

Іграшка в першу чергу підійде тим хто не любить засиджуватися в ігрі довго. По-початку всі будівлі і дослідження будуть проводитися майже моментально, але чим вище буде підійматись рівень розвиток, тим довше буде протікати процес будівництва. У підсумку вийде так, що гравцеві потрібно буде заходити в ігру кілька або один раз на день - оглянути свої володіння, зробити важливі вказівки робітникам і піти по своїх справах. Але при бажанні можна зробити модель ігри більш активною, для цього вам потрібно буде вступати в альянси, приймати активні участі у військових конфліктах тощо. 

Повелителі всесвітів - безкоштовна онлайн ігра, яка працює за моделлю "Free2Play". В неї можна комфортно іграти не вносячи ні копійки, але якщо ви кудись поспішаєте і хочете роздобути все якомога швидше, то доведеться розщедриться.

Офіційний сайт Kingstarshttp://kingstars.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar