King Stars обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація, офіційний сайт

King Stars обзор - онлайн ігра, іграти безкоштовно, реєстрація, офіційний сайт

King Stars космічна стратегія

King Stars ігра - розрахована на багато інтелектуальну стратегію космічної тематики. Тисячі гравців беруть участь в міжгалактичних баталіях. Серед них Ви знайдете і гідних ворогів і надійних друзів. Поєднуючи рольові та тактичні дії, Ви будете розвивати свою власну планету, споруджуючи на ній захисні і атакуючі споруди, тренуючи армії, створюючи космічні кораблі, накопичуючи ресурси. Щоб стати владикою не тільки планети, але й підкорити цілий всесвіт, Ви повинні докласти максимум зусиль. Пам'ятайте, що нічого не дається задарма!

За Ваші старання при виконанні завдань буде нараховуватися досвід, гроші і ресурси. Чим багатше господар окремо взятої планети - тим істотніше його вплив у космічному просторі. Досягніть того, щоб дружнє співтовариство прийняло Вас в свої ряди, і ніхто не посмів ставитися до Вас без належної поваги! King Stars реєстрація - це шанс задовольнити свої амбіції. Ви будете не просто битися за клаптик землі, масштаби завойовницьких можливостей задовольнять навіть найвибагливіших.

Системні вимоги середні, так що не турбуйтеся про те, що для ігри потрібен потужний комп'ютер. Головне, щоб ПК був підключений до інтернету, був встановлений Flash Player версії 9.0 і вище, а також мався браузер (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera). Реєстрація в ігрі King Stars відбувається на офіційному сайті і займає зовсім небагато часу. Ви повинні заповнити такі поля як ім'я гравця, електронна адреса, пароль, назва планети. Потім слід вибрати свій всесвіт і поставити галочку, що згодні з правилами проекту. Після цього залишиться лише натиснути кнопку Почати іграти King Stars і перенестись у фантастичний світ.

Щоб Ви змогли швидше освоїтися і розібратися як іграти King Stars існує система підказок. Крім того корисним буде спілкування з досвідченими гравцями, які будуть раді пояснити новачку що до чого. Ви будете керувати персонажем, у якого є в наявності корабель і планета. Ваше початкове завдання - розвивати і забудовувати планету. І нехай відбувається це в повільному темпі, зате Ви нічого не упустите і зможете гарненько все обміркувати. Перший рівень будівель відбувається не занадто довго, але потім стає складніше. Чим вище поверх, тим більший терміни його зведення.

King Stars скриншот

Крім споруди необхідних об'єктів Ви будете створювати нові кораблі. А на все це, звичайно ж, необхідні ресурси. Ігра Повелителі Всесвіту дозволяє користуватися 5 видами ресурсів. А саме, метал, кристали, дейтерій, сонячна і термоядерна енергії. Перші два види необхідні для будівництва. Дейтерій створений для прискорення процесів будівництва та навчання юнітів. Правда купляється він за реальні гроші. Ну а сонячна і термоядерна енергії підтримують працездатність підприємств, залежних від такої енергії. Чим довше триває ігровий процес, тим більше можливостей відкривається перед Вами. Найняті радники допоможуть іграти в King Stars. Наймати їх можна з досягненням певного рівня розвитку колони.

Що входить до їхніх обов'язків? Це і огляд ваших споруд, і нагляд за станом армії, і мудрі поради для подальшого розвитку. Послуги такого роду мають свою вартість. А залежить вона від терміну користування даними послугами. Що свідчить про достатню мощь планети, так це необхідну кількість очок рейтингу. Досвід набирається за рахунок виконання різноманітних квестів. Якщо Ви стали сильні настільки, що готові вступати в битви - сміливо кидайте виклик. Прагнете до перемог, адже саме вони зміцнюють Вашу владу!

King Stars видео обзор

Іграти в ігру Повелителі Всесвіту онлайн набагато цікавіше в складі альянсу. Таким чином, Ви зможете захопити більше ворожих територій. Крім того члени альянсу завжди допомагають один одному. При необхідності Ви навіть можете отримати матеріальну підтримку, щоб розвиток планети не пригальмовувати. А ще один плюс, що союзники не дозволять зруйнувати планету під час Вашої відсутності в ігрі. За нею завжди хтось догляне. Онлайн Повелителі Всесвіту - відносно нова ігра, але вже встигла стати улюбленицею багатьох. Приєднуйтесь прямо зараз і самостійно оцініть її особливості! Залишається лише побажати Вам удачі!

Офіційний сайт King Stars :www.kingstars.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar