Battlestar Galactica Online обзор - онлайн ігра, реєстрація в ігрі, скачати гру

Battlestar Galactica Online обзор - онлайн ігра, реєстрація в ігрі, скачати гру

Battlestar Galactica цікава онлайн ігра

Багато хто знає, що знаменита компанія-розробник онлайн ігор Bigpoint заслуженно називається однією із кращих в ігровій промисловості, а особливо - в сегменті онлайн-ігор. Головним її коником є ​​браузерні рольові іграшки. Ще одне її дітище, створене в жанрі браузерної ігри, що оповідає про науково-фантастичні пригоди, з гордістю тримає марку компанії, і раз за разом, оновлення за оновленням, перевершує всі очікування гравців і тих, хто трепетно ​​ставиться до наукової фантастики. Ігра ця називається Battlestar Galactica Online, і нижче ми докладніше розповімо, чому її можна назвати шедевром.

Дивно, не дивлячись на те, що онлайн ігра Battlestar Galactica Online є браузерної, її графічне наповнення знаходиться на такому рівні, що йому не рідко можуть позаздрити багато клієнтські гри. Вся справа в тому, що для ігри був спроектований спеціальний движок для тривимірної графіки, що дозволяє по-справжньому насолодитися ігровим процесом. Саме завдяки цьому в Battlestar Galactica Online іграти можна на абсолютно будь-якому комп'ютері, адже єдина системна вимога до ігри - це наявність підключення до мережі інтернет.


Реєстрація в грі Battlestar Galactica Online дуже проста і зрозуміла. Для того, щоб почати грати, необхідно буде ввести ім'я облікового запису, пароль для доступу до ігри та адресу електронної пошти, на яку прийде підтвердження того, що реєстрація Battlestar Galactica Online завершена.


Багато цінителів жанру можуть сміливо підтвердити, що сага про пригоди знаменитого зоряного крейсера з часом стала справжнім культом, який володіє своєю ні з чим не порівнянної атмосферою. І тепер зануритися в цю атмосферу і стати повноцінною частиною цієї саги може кожен завдяки тому що ігра Battlestar Galactica Online онлайн в якій атмосфера ця передана цілком і повністю.

Розробники вдосталь попотіли над тим, щоб кожен гравець відразу ж переконався в тому, що гра Battlestar Galactica Online перенесе вас в саму гущу подій одного з найзнаменитіших фантастичних серіалів сучасності.

Battlestar Galactica скриншот


Пригоди героїв, філософські відступи, баталії у відкритому космосі - все це є в ігрі.
Головні противники племені людей в серіалі Battlestar Galactica Online це фракція Сайлонов, які є андроидами нового покоління, що володіють непорівнянними інтелектуальними та фізичними можливостями. Цікаво те, що колись сайлони допомагали людям, але повстання і початок війни проти своїх творців назавжди дало зрозуміти, що разом дві цих расси НЕ уживуться. Минуло практично 100 років з того моменту, коли пожежі першої війни згасли, але андроїди знову вирішили розворушити старі проблеми і влаштували справжнісінькі рейди, метою якої було знищувати все, що пов'язано з расою людей. Дивно, що крейсеру Галактика вдалося вирватися з блокади, прямуючи на напівміфічними планету з назвою «Земля».


У ігрі надається можливість вибору однієї з двох рас - сайлонів або людей. Потім необхідно буде визначитися із зовнішнім виглядом героя. Грати в Battlestar Galactica Online обов'язково сподобається всім любителям міжзоряних пригод.
Квести в грі опрацьовані на «ура», дуже часто вони не просто нелінійні, а ще й інтерактивні, то тут то там пересичені хвилюючими сценами. Так само крім самих завдань приємно радує і винагорода, що одержується гравцем за їх виконання. Грати в онлайн гру Battlestar Galactica Online завдяки подібним місіям стає набагато цікавіше.

Battlestar Galactica видео обзор

Підводячи підсумок під усім, що написано вище, потрібно сказати, що для справжніх любителів пригод грати в Battlestar Galactica Online буде справжнім порятунком від сірої офісних крісел.

Офіційний сайт Battlestar Galactica Online:http://battlestar-galactica.boets.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar