AstroLords обзор косміческої стратегії, іграти онлайн

AstroLords обзор косміческої стратегії, іграти онлайн

AstroLords космічна онлайг стратегія

Ігра Astro Lords - це Безкоштовна Браузерна космічна 3D-стратегія в реальному часі, в якій гравцеві належить розвивати і облаштовувати свою Базу, захоплювати нові території, командувати загоном солдатів, налагоджувати відносини, вивчати новітні науки і технології. Вас чекають масові баталії з інопланетними расами і реальними гравцями, величезний вибір космічних кораблів, запчастин і боєприпасів, захоплюючі пригоди у відкритому космосі, різноманітні місії і квести, можливість  обмінювати ігрові гроші в реальні і, звичайно ж, якісний звуковий і графічний супровід. 

Тут можна добувати основні і найбільш необхідні для розвитку ресурси, налагоджувати виробництво боєприпасів, роботів і запчастин для космічних кораблів. Дана база є не тільки домом для геймера, а й ласим шматочком для інших гравців, які зможуть її, як пограбувати, так і захопити. Кожен хто іграє може захопити додатково до п'яти астероїдів і розширювати можливості видобутку ресурсів та виробництва вже на них. 

Для охорони кожного астероїда вибудовується спеціальна орбітальна станція, яка в подальшому обладнується гарматами і спеціальними артефактами - рунами. В ігровому світі Astro Lords online руни вважаються одним з найцінніших і енергоємних матеріалів, через який виникає безліч воїн. Дуже важливим для кожного гравця ігри Астролорды: Oort Cloud є не тільки активний розвиток виробництва, військової справи та видобутку ресурсів, але й науки.

Досить широка гілка наукового розвитку дозволить будувати нові і більш ефективні заводи, покращувати зброю і броню кораблів, даючи гравцеві велику перевагу в бою і розвитку астероїда. Під початком геймера з часом будуть збиратися 6 з семи можливих класів генералів. Вони можуть прокачуватися за рахунок одержуваного досвіду в боях, отримують і покращують бойові навички, обзаводяться відповідною екіпіровкою, а також кожен з генералів володіє власним кораблем. 

Astro Lords скриншот

Для вибору космічного судна геймеру буде запропоновано 7 різних типів кораблів, які, при бажанні, з часом можна буде змінити. В AstroLords є не тільки битви 1 на 1, але і масові баталії. Для таких битв тут добре реалізована Арена, на якій геймерам доведеться битися з інопланетною расою або іншими астролордами. 

Всі ігрові бої відбуваються в реальному часі. Будь-яку битву гравець може вести як самостійно, так і доручити управління космічним військом одному з генералів. В Astro Lords можна вступати в союзи і отримувати бойову підтримку від друзів. 

Варто відзначити, що на бойове завдання або грабіж кожен гравець може відправляти не більше 6 кораблів, а керувати при цьому можна лише одним з них. Рухом власного астероїда в майбутньому можна буде управляти, після того як геймер вивчить одну з відповідних наук. Таке переміщення дасть можливість долетіти до багатих на корисні копалини туманностей, для втечі від занадто сильних гравців або для пошуку власних жертв. Також на літаючих астероїдах скоюються кланові рейди і за помірну плату супроводжують інших (слабших) гравців через небезпечні місцевості. 

AstroLords видео обзор

Світ Astro Lords практично безмежний і в ньому завжди знайдеться, чим зайнятися, а цікава бойова і стратегічна система може зайняти любителя космічних ігор не на один день.

Офіційний сайт AstroLords: http://astrolords.ru

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar