World of Dragons обзор, офіційний сайт ігри, реєстрація, грати онлайн

World of Dragons обзор, офіційний сайт ігри, реєстрація, грати онлайн

World of Dragons онлайн ігра про драконів

World of Dragons онлайн новинка mmorpg 2013 року, недавно вступила на стадію ОБТ і вже встигла завоювати серця кращих геймерів.

Розробки велися на одній із знаменитих російських студій, самою цікавою відзнакою ігри є можливість отримати власного ручного дракона, для цього знадобитися, не тільки приручити звіра, а й виростити його. Геймплей і сюжет гри грунтується на PvP і драконах. World of Dragons online - це онлайн гра, яка має практично стандартний геймплей. Суть гри полягає в тому, що ви обираєте бік однієї з двох ворогуючих рас, отримуєте досвід за знищення злих монстрів.

Самостійно вирощуючи власного дракона, ви так само маєте можливість вибирати шлях його розвитку, що стало доступним завдяки широко розгалуженій системі навиком вихованців. В основі багатьох онлайн ігор, приємним доповненням до основи гри були проспівані, дракон в цьому геймплеї є одним з ключових елементів. До самого цікавого ще далеко ... Перш за все, вам необхідно ростити, захищати і доглядати за вашим драконом, піклуватися, як про вихованця і бойового друга. Інтерес гра набирає, коли ваш відданий вихованець перетвориться на величезного і страшного монстра.

World of Dragons скриншот

Російські розробники зробили ще одну відмінність, наземні стандартні ПвП перенесли так само на небеса, упор гри зроблений саме на битви в небесах. Тільки уявіть собі величезну бій безлічі гравців, осідлали своїх драконів, в безкрайньому просторі небес. Для завоювання переваги з'являється необхідність набивати комбінації клавіш, адже у кожного дракона свої навички та предмети.

І у розвитку самого гравця розробники теж свого не упустили. На самому початку гри гравцеві доступно до вибору 1 з 4 класів. У міру прокачування персонажа стає доступним ще один вибір - 1 з 2 спеціальності. Кожна спеціальність розгалужена на безліч здібностей і навичок, так що варіації розвитку більш ніж великі.


Розглядаючи технічну сторону гри, можна підмітити не погану графіку, непогані спецефекти, використовувані в грі, якісні тривимірні моделі, як ігрових об'єктів, так і персонажів, детальне оточення. Загалом, враження від World of Dragons залишається суто хорошим. У міру пафосна якісна музика, а так же величава музика допомагають гравцеві повністю зануритися у світ фентезі.

World of Dragons видео обзор

Розробники World of Dragons обіцяють постійно покращувати ігровий процес, У загальному підсумку гра вийшла вдалою і є одним з претендентів в топ mmorpg і онлайн ігор.

Офіційний сайт World of Dragonshttp://promo.wod.gamexp.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar