War Thunder обзор - онлайн ігра, офіційний сайт, реєстрація, іграти

War Thunder обзор - онлайн ігра, офіційний сайт, реєстрація, іграти

War Thunder ігра про другу світову війну

Представляємо вашій увазі онлайн гру War Thunder online, яка вважається однією з кращих ігрових симуляторів.

Реліз був намічений на 2013 рік, однак експерти вже пророкують грі вищі позиції в рейтингу топ онлайн ігор. Це схоже на правду, адже завдяки цьому захоплюючому екшену можна з головою зануритися в страшну атмосферу Другої світової війни та взяти участь у найбільш значущих її битвах. Наприклад, кожен гравець зможе спробувати себе в ролі радянського льотчика, командира німецького «Тигра» або капітана есмінця, що бере участь в Сицилійської операції. Ігра War Thunder порадує будь-якого геймера широким вибором військової техніки: літаками, танками і кораблями, опрацьованими до дрібниць.

Битися в грі можна як за Радянський союз, Великобританію чи США, так і за Німеччину чи Японію.

У War Thunder онлайн розробники реалізували режими PvP і PvE. Перший з них передбачає можливість поділу ігрового процесу на окремі види битв. Першим з них є випадковий бій. У цьому режимі від гравців буде потрібне забезпечення наземних військ підтримкою з повітря, конвойний супровід, штурм укріплених позицій противника або ж навпаки підготовка до наступу ворожих сил. Генерацію випадкового бою можна провести самостійно і проходити його в якості окремої одиночної місії. Також потрібно зауважити, що в основу випадкового бою можна покласти історичні битви.

Для шанувальників тривалих віртуальних бойових дій передбачений режим глобальної війни. У ньому потрібно буде вибрати країну, за яку ви будете воювати, і вести бойові дії на загальній карті до повної поразки супротивника. Таким чином, ви зможете створити власну історію Другої світової війни. Останній з режимів називається «пісочниця», в ньому проводяться всі налаштування ігрового процесу, серед яких вибір місця дії, погодних умов, часу доби і т.д. Наприкінці нашого  обзору ігри War Thunder ви зможете подивитися відео декількох боїв і переконатися, що гра гідна, а графіка реалістична.

War Thunder скриншот

Режим PvE теж включається в себе певну кількість битв, що відрізняються між собою по типу. До одного з головних режимів відноситься динамічна компанія. Тут у гравця з'являється унікальна можливість взяти участь в найвідоміших бойових операціях Другої світової війни в ролі одного з головних дійових персонажів. Грати можна або одному, або в групі, що складається не більше ніж з трьох чоловік. Крім цього є режим «пісочниця», в якому доведеться боротися з противником, керованим комп'ютером. Якщо поодинці це буде зробити складно, то знову ж таки можна об'єднатися ще з кількома гравцями.

War Thunder видео обзор

Що стосується популярності War Thunder, то, швидше за все, цю гру чекає блискуче майбутнє. Вже сьогодні геймери приходять від неї у захваті, читаючи огляди War Thunder і гарантують їй високі місця в рейтингу онлайн ігор поточного року. Відтворена з точністю до дрібниць бойова техніка, широкий вибір відомих історичних битв, наявність режимів PvP і PvE, простий і зрозумілий кожному інтерфейс, відмінна графіка і вдало підібрана музика - все це дійсно дозволяє War Thunder передати атмосферу часів Другої світової війни і стати однією з кращих ігор цього року.

Офіційний сайт War Thunderhttp://warthunder.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar
0
1 misha • 16:52, 23.11.2014
ігра клас
avatar