Седьмой элемент обзор - онлайн гра, іграти безкоштовно, сайт, реєстрація

Седьмой элемент обзор - онлайн гра, іграти безкоштовно, сайт, реєстрація

Сьомий елемент онлайн ММОРПГ

Ігра Седьмой элемент онлайн клієнтська ММОРПГ з кровопролитними битвами. Відчуйте анатомію пристрасті, ставши природженим убивцею.

Вона була створена південнокорейськими розробниками і увійшла в список топ MMORPG. Всі дії в Сьомому Елементі розгортаються на планеті Нейя, де головний негативний персонаж на ім'я Елізіон поставив перед собою мету звільнити силу стихій і використовувати її для власних цілей. Жителі планети розділилися на противників і прихильників лиходія, однак за сюжетом грати можна тільки за сторону добра. Під час першого запуску гри перше, що привертає увагу, - це максимально пророблена графіка і хороша анімація. У цьому плані Сьомий Елемент нагадує Forsaken world. Особливу видовищність в грі отримали битви. Вони сповнені динаміки, барвистості і не обійшлися без крові, що, зрозуміло, припаде до душі кожному шанувальнику PvP. Крім цього Седьмой элемент online має ще одну особливість, яка обов'язково сподобатися парубкам-геймерам, а саме можливість регулювання розміру грудей у ​​персонажів жіночої статі.

Ігровий світ Сьомого Елементу відрізняється простотою і мінімалізмом. У грі відсутні фракції, політичні інтриги, облоги фортець і т.д. Замість цього є три класи персонажів, кожен з яких прив'язується до підлоги. Отже, є Воїн (Чоловік), Маг (Чоловік) і Мисливець (жінка). Крім цього розробники анонсували появу нового класу, але якого саме не уточнили.

Прокачування персонажів грунтується на проходженні квестів, але вони в грі теж досить прості. Приміром, від вас може знадобитися вбивство певного числа мобів, пошук і доставка якогось предмета і багато іншого в такому дусі. Враховуючи дану специфіку, з легкістю можна досягти 20го рівня. Далі кількість квестів поступово зменшується. До 30му рівню прокачування вже цілком залежить від вбивств мобів. Всього ж в грі налічується 55 рівнів.

PvP в Седьмой Элемент online досить видовищні, але досягається такий ефект виключно завдяки жорстокості і криваві битви. Система PK в грі чимось нагадує Karos Online, але трохи своєрідна. Після досягнення 20го рівня гравці можуть PK-шити один одного, але отримуватимуть за це штрафи «поганої слави». У разі, якщо вона буде висока, випадання дропа збільшитися, а випадає він з кожного персонажа.

Седьмой элемент видео обзор

Висновок про гру наступний. Корейські розробники подарували Сьомому Елементу класичний геймплей, відмінну графіку і трохи нововведень. Враховуючи це, дана гра обов'язково повинна припасти до смаку шанувальникам MMORPG.

Офіційний сайт Седьмой элементhttp://play.zzima.com/7s/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar