Royal Quest обзор - скачати ігру, офіційний сайт, реєстрація, іграти

Royal Quest обзор - скачати ігру, офіційний сайт, реєстрація, іграти

Роял Квест онлайн ігра

Нова mmorpg онлайн гра 2013 від відомих розробників з Росії, яка за своїм типом дуже схожа на Ragnarok, це ігра Royal Quest онлайн.

Основна відмінність в тому, що нова мморпг відрізняється високою графікою розробленою в 3D, що дозволяє повною мірою насолоджуватися ігровим процесом. Гра вийшла досить комфортною, в якій основною метою є виконання квестів, дослідження ігрового світу.

У свою чергу, сюжет гри досить простий і цікавий. Про це ви знаєте дочитавши наш Royal Quest огляд. У світ Аура, який чудово поєднує в собі магію і науку, вторгаються злі гуманоїди з Терри (чорні алхіміки), яких залучив мінерал Елініум, що володіє незвичайними здібностями. Якщо не підживлювати цей мінерал душами людей, він буде абсолютно даремний його власникові. Полювання за Душами людей і мінералом Елініум, починають чорні алхіміки, які прикриваються дипломатичною місією. На щастя змову розкрили і вигнали ворога. Але так як ворог не знищений, небезпека залишається. Розуміючи це, король Аури, для боротьби на території ворога, починає скликати героїв з усього королівства. У вас є можливість стати представником одного з героїв і заслужити шанування, багатство і славу.

Royal Quest скриншот

Аналогічно ігрі Drakensang Online у ​​вас є можливість вибрати відповідний вигляд свого персонажа і приєднатися до одного з чотирьох класів. Ви можете стати Магом, Мечником, лучник або Злодієм. Як тільки досягаєте 20 рівня, можна вибрати спеціалізацію свого героя. Так само з отриманням 20 рівня кожен клас отримує нові унікальні здібності: мечник може отримати можливість пересуватися на їздових тварин; злодій - наносити шкоди за допомогою ядра, після перекваліфікації в ассасина; лучник - ставити пастки, потім перетворення в мисливця. Визначити розвиток персонажа допоможуть дві профільні характеристики, які є у кожного класу.

Ігровий процес не дуже відрізняється від ігор подібного жанру. Основною метою залишається розвиток персонажа і збільшення його досвіду, за допомогою вбивств монстрів і виконання найцікавіших квестів. Крім цього є можливість брати участь в PvP-битвах, які відбуваються безпосередньо з іншими гравцями. У зв'язку з безліччю ігрових режимів, розробники намагаються основним моментом у грі зробити PvP-бої, які мають два види. Перший це класичні дуелі, а другий PvP вид - Елініумні печери, в яких гравці можуть збирати Елініум, паралельно боротьби з мобами або один з одним. При програші гравець втратить значну частину свого інвентарю.

Royal Quest видео обзор

Завдяки проханням гравців Royal Quest online, розробники ввели зону вільного PvP і планується створення нового режиму, в якому можна захопити цитадель, битися за яку будуть гільдії, а за перемогу будуть нараховувати пристойну надбавку на ігровий рахунок.

Офіційний сайт Royal Quest: http://www.royalquest.ru

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar