Reborn Online обзор - онлайн ігра, реєстрація, скачати безкоштовно

Reborn Online обзор - онлайн ігра, реєстрація, скачати безкоштовно

ММОРПГ ігра реборн онлайн

Reborn Online - це абсолютно нова ігра, яка пропонує гравцям відправитися в довгу подорож, наповнену епічними битвами, незвичайними зустрічами і просто чарівними пейзажами, трішки вона схожа на ігру Blood and Soul.  

Реборн онлайн - це окремий відкритий світ під назвою Вальхалла, наповнений різними істотами, монстрами і корінними жителями, зі своєю оригінальною інфраструктурою та містами. 

Незважаючи на свою могутність і гармонію, пала на ці землі страхітлива тінь, яка принесла собою руйнування, вбивства і поява небезпечних монстрів, що поїдають будь-якого мандрівника, який насмілився ступити на їхні землі. 

Таким чином, враховуючи масштабність цього лиха, почали з'являтися герої, які стали масово знищувати всіх монстрів, повернувши в світ колишню велич. Але знищити всіх так і не вдалося, наче десь є епіцентр їх відродження, місце, де мешкає саме зло. Але де воно, і як до нього добратися - нікому невідомо. 

Тому ви стаєте одним з героїв, які вирішуються знайти цей епіцентр і назавжди його запечатати. 


Геймплей ігри не являє собою нічого складного. Вам необхідно створити персонажа і відправитися назустріч пригодам. У свої пригоди вам зустрінуться як союзники, так і вороги, тому уникнути зіткнення і битви не вдасться. 

Але ігра Реборн онлайн має на цей рахунок свою унікальну особливість, на відміну від інших аналогічних ігрових проектів. Це можливість атакувати свого суперника під час руху, тобто ігра дозволяє вам ухилятися від атаки і наносити відповідні удари. Така технологія дуже рідко зустрічається в сучасних іграх і тому вважається досить цікавою і маловивченою. Тому ігра Reborn Online в цьому плані трохи обходить своїх конкурентів. 

Що ж до решти, то ви, як і в інших аналогічних MMORPG, будете отримувати різні завдання, відвідувати найнебезпечніші підземелля, вступати, або створювати гільдії, і просто насолоджуватися ігрою. 

Reborn Online фото

Персонажі і класи Reborn 
На даний момент у ігрі Реборн реалізована одна раса персонажа (люди) і 4 належних класу (лучник, воїн, маг і бард). 

Що найцікавіше, ігру починають все однаково, тобто не мають особливих відмінностей між собою. А ось досягнувши 20 рівня, можна буде визначитися з класом свого персонажа. Тут варто відзначити, що прокачування перса йде досить жваво. 

Що ж стосується зовнішнього вигляду, то кожен гравець має можливість налаштувати його, використовуючи доступні засоби кастомізації, щоб надати своєму персонажу індивідуальний вид. Крім цього кожен клас персонажа володіє індивідуальною бронею, зброєю та навичками, які допомагатимуть боротися зі злом. 

 

У ігрі Reborn Online є спеціальні вихованці, які володіють кожен своїм призначенням. Йдеться про ельфів і петах, яких можна утримувати і покращувати, залежно від вашого бажання. 

Поспішаємо порадувати вас - можна буде відразу мати одного ельфа і одного вихованця, що досить зручно. 

Ельфи - це головні помічники у вашій подорожі, якщо грамотно розподіляти їх навички та вміння, можна домогтися небувалих висот і величезного плюса до основних своїх характеристиках. Ельфи виступають в якості помічника, який накладає на вас позитивні заклинання, а які саме - залежатиме від вашого вибору. Видаються ельфи не відразу, доведеться їх заслужити, але є досить обширний асортимент вибору, який дозволяє вибрати потрібного ельфа. 

Вихованець - це побічний, але корисний помічник вашого персонажа. Він в першу чергу призначається для автоматичного підняття лута, який випадає з ворогів, а так само здатний переносити деяку кількість вашої екіпіровки. 

Обох помічників можна покращувати, споряджати їх екіпіровкою і використовувати їх навички. Без них в Reborn Online було б досить складно вижити. 


Настав час звернути свою увагу на квестовую складову даного ігрового проекту. У першу чергу хочеться відзначити, що в Reborn Online досить багато різних завдань, які вимагатимуть від вас певних зусиль. Серед них можна зустріти завдання: полювання на монстрів, доставка певних речей, дослідження і багато іншого. 

Крім основних завдань, кожен гравець може брати участь у різних івентах, які мають свої розклади і особливі завдання. Приміром, один івент вимагатиме відправитися в небезпечні підземеллі, а інші потребують масових битв гравців. Крім них є і івент рибалка, подорож і багато іншого. 

Що ж до спеціальних підземель для гравців, то в ігрі їх так само достатня кількість. Кожне підземелля має унікальну структуру, монстрів і своїх оригінальних босів, які в свою чергу дуже сильні і без групи на них краще не ходити. Так, підземелля розраховані на групу гравців. 

Reborn Online скриншот

Бойова система в ігрі Reborn Online представлена ​​з одного боку стандартна, яка розрахована на просту фізичну атаку монстрів з використанням простого озброєння і навичок. 

А от з іншого боку розробники підійшли до цього досить оригінально і ввели в ігру систему динамічної атаки. Тобто, кожен персонаж, який володіє далекою атакою, може завдавати шкоди ворогу прямо під час свого пересування. Що дозволяє ухилятися від ворожих атак і використовувати деякі тактичні хитрощі, що дозволяють отримати перевагу над ворогом. 

В іншому Reborn Online не має нововведень, і ви будете використовувати стандартний підхід до знищення монстрів. 

 

Насправді Reborn Online доволі типова MMORPG зі своїми деякими плюсами. Тому застосування будь-яких хитрощів виключено, перевага можливо тільки у випадку, коли ви максимально вивчите цей віртуальний світ, постигните всі його тонкощі і будете знати кожен камінчик у ігрі. Тоді, можливо, ви зможете визначитися з найвигіднішими можливостями та шляхами їх реалізації. 

Що ж стосується проходження, то ігровий жанр MMORPG цього не потребує. Крім того, Reborn Online має дуже хорошу систему допомоги гравцям, тому ніхто не зможе заблукати і заплутатися в ігрі. 

Reborn Online видео обзор

Reborn Online - досить унікальна ігра, в яку рекомендується зіграти кожному гравцеві без винятку. Вальхаллі очікує своїх героїв і готовий відкрити свої двері перед кожним новим мандрівником.

Офіційний сайт Reborn Online: www.reborngame.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar