Prime world обзор, видео, сайт, реєстрація, іграти онлайн

Prime world обзор, видео, сайт, реєстрація, іграти онлайн

Прайм ворд крутая ігра

Prime World online є кращою клієнтської онлайн стратегією в такому жанрі як MOBA, яка покорила вже весь світ.

Представляємо вашій увазі ігру Prime World онлайн. Вам доведеться вести боротьбу за територіальне перевагу, тому вона чимось схожа на інші відомі стратегії. Що стосується рольової складової Prime World, то вона нагадує деякі аналогічні їй онлайн ігри для клієнтів.

Даний обзор Prime World роскаже вам, що являє собою джерело енергії, без якого життя у всесвіті могло б і не існувати. Той, хто володіє Праймом, володіє і всім світом. У зв'язку з цим Імперія докт і Королівство Адорно постійно ведуть війну за те, хто ж з них буде єдиним володарем Прайма. Забавно те, що головною фішкою гри вважається поділ ролей за статевою ознакою. Так дівчата в грі можуть бути берегинями, цілителька або натхненниця, а хлопцям доведеться приміряти на себе роль воїна. Потрібно знати про те, що від успіхів чоловіків-воїнів залежать можливості їх подруг, тому для максимального прокачування гравця вам доведеться об'єднатися.

Prime World скриншот

 Кожен герой, створений гравцем в Prime World, володіє своїми унікальними здібностями, що робить цю гру чимось схоже на World of Battles. Керуючи своїм персонажем, можна завойовувати нові землі, атакувати ворожі об'єкти і здійснювати різні диверсії.

Прокачані героя - запорука успішно виконаної місії. Також в цій стратегії існує таке поняття як «сила армії». Воно визначає рівень складності завдання, яке може бути виконане загоном гравців. Зрозуміло, що добре розвинувши своїх героїв, можна перетворити їх на справжні «машини смерті», але при цьому не рекомендується робити акцент саме на атаку, адже захист завжди може стати в нагоді, наприклад, в той момент, коли вороги спробують напасти на вашу імперію.

Розробником онлайн стратегії є студія «Нивал», що здобула популярність завдяки таким іграм як Сьомий елемент і Forsaken World. Prime World ж демонструє новий рівень у жанрі Action Strategy. Гравці можуть прокачувати героїв одночасно і в боях, і замках, де можна зводити різноманітні будівлі, готуватися до нових битв і підбирати набори для персонажів. Крім цього необхідно буде займатися видобутком ресурсів необхідних для розвитку замку.

Prime World видео обзор

Слід зазначити, що чим зручніше і привабливіший буде замок для героїв, тим швидше їх можна буде прокачати і тим самим наблизитися до завоювання дорогоцінного Прайма.

Офіційний сайт Prime Worldhttp://ru.playpw.com

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar