Поднебесная Онлайн обзор ігри, реєстрація, іграти

Поднебесная Онлайн обзор ігри, реєстрація, іграти

Крутая мморпг піднебесся

Ігра Піднебесся - це умовно-безкоштовна клієнтська MMORPG.

У світі ігри Поднебесье йде безперервна війна між 4 державами: Лін-фен, Пан-ді, Янь-тянь і Цан-юнь. Раніше всі ці держави були об'єднані в одну велику імперію, однак після смерті імператора Хуан-ді між ними стався розкол і на чолі кожної з держав встали колишні імператорські намісники.

Починаючи іграти піднебесся, ви вибираєте одне з цих царств і починаєте свій шлях у ігрі Поднебесье. У кожній з цих держав є стандартні зони: Дальня обитель, де починають свій великий шлях новачки, які вступили в ігру Поднебесье, столиця, кілька передмість і рубежі, які межують з іншими царствами і заставою Фен Юнь. Ця застава знаходиться в центрі карти і є нейтральною зоною, куди вільно можуть потрапити всі гравці, незалежно від того, до яких царств вони належать. У кожне з цих царств можна потрапити, просто йдучи по дорозі, будьте готові до того, що на кордоні вас обстріляють стражники. Чужаків тут не люблять.

Є й інший, більш небезпечний шлях - Древній Лабіринт, що має входи і виходи всіх царств ігри Поднебесье. Переміщатися по світі ігри вам допоможуть різні скакуни, а також сувої телепортації і інші гравці, які за ваші гроші перенесуть вас куди завгодно.

У ігрі Поднебесья є 3 класи: два чоловічих - воїн і маг, і один жіночий - фея. У кожного з цих класів є свої характерні особливості і свої способи ведення бою. Воїн - це класичний персонаж для ближнього бою. Володіє двома видами зброї: мечем і шаблею, кожен з яких гравцеві доведеться прокачувати окремо.

Для того щоб прокачати якесь уміння, гравцеві потрібно буде спочатку вивчити це вміння за допомогою книг, які можна купити у NPC в столиці, а потім прокачувати вивчене вміння. Маг атакує супротивників на відстані, використовуючи для цього заклинання шкіл Стихій і Містики, а також силу духу, яка дає бонуси до різних характеристиках. Маги здатні атакувати кілька супротивників одночасно. Феї також атакують здалеку, використовуючи всілякі луки та арбалети, а також здатні лікувати себе і своїх союзників, що робить їх незамінними в будь-якій групі.

Поднебесье фото

Також тільки феї можуть бути обрані Богинями царства. Цей статус дає їм всілякі бонуси до характеристик.

Тепер кілька слів про саму ігру. Інтерфейс ігри Поднебесье на диво дуже зручний і нагадує чимось WoW. Завдання в ігрі хоч і зводяться до простого «принеси-убий», однак те, як вони оформлені в плані діалогів і сюжету, залишає приємні почуття. У вікні завдань є хороша опція «йти», натиснувши на яку, ваш персонаж автоматично переміщається до ключових NPC або монстрам. Бойова система дуже зручна. Єдине, що від вас вимагається - це виділити ворога мишкою і натиснути кнопку удару, все інше за вас зробить ваш персонаж.

Піднебесся видео обзор

І ще одне. Якщо ви натиснули якусь кнопку спецудару, то ваш перс буде і далі автоматично бити ворога цими спецударами. Все це дуже зручно і додає ще один плюс ігрі. Графіка в ігрі Поднебесье хоч і не є твором графічного мистецтва, проте ж зроблена цілком прийнятно і не дратує очей. Порівняно з жахливими в графічному плані Silkroad Online і Last Chaos Поднебесье в цьому плані виділяється в кращу сторону.

Офіційний сайт поднебесся: http://sky.infiplay.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar