Panzar обзор - офіційний сайт, реєстрація, іграти online

Panzar обзор - офіційний сайт, реєстрація, іграти online

Панзар онлайн крутой єкшен

Panzar онлайн - фантастичний динамічний мережевий бойовик з елементами рольової ігри. Це незабутній екшн, насичений різними загадками, які належить розгадувати сміливим юзерам. Величезна кількість завдань доводиться виконувати в ході ігрового процесу, щоб не відставати в розвитку від потенційних супротивників. Ви повинні будете збирати гроші і досвід, щоб стати сильним суперником для кого б то не було. Вас очікують масові баталії, які проходять на барвистих локаціях. Графіка ігри дуже красива і реалістична.

Реєстрація Panzar перенесе Вас у всесвіт, де самим незбагненним чином поєднується магія і груба сила. Перш ніж створити акаунт і завантажити ігру, переконайтеся, що комп'ютер відповідає таким мінімальним системним вимогам: ОС Windows XP / Vista / Seven; процесор Інтел Ядро 2Duo, 2.4ГГц; відеокарта Nvidia GeForce 8800/Radeon HD3870 512Мб; 2Гб оперативної пам'яті і 4Гб вільного місця на жорсткому диску. Якщо з даними параметрами все гаразд, геймплей буде проходити без збоїв.

Panzar реєстрація відбувається наступним чином:

- В потрібне поле вписується електронна адреса;

- Придумується пароль і повторюєте в наступному полі;

- Пишите код з картинки;

- Вводиться промо-код;

- Натискається кнопка «Готово», чим і підтверджується прийняття Згоди користувача.

Ласкаво просимо на бойові арени! Пригоди будуть насправді незабутніми!

На старті слід визначитися, в якій ролі хочете з'явитися у віртуальному просторі. Щоб зробити правильний вибір, слід ближче познайомитися з представниками різних класів.

Всі мешканці фантастичного світу мають свої унікальні характеристики. Інквізитори - небезпечні вбивці. Майстерно виконують поставлені перед ними завдання. Володіють умінням з'являтися нізвідки, користуються мистецтвом нападати ззаду.

Барсеркі славляться витривалістю. Їх природна сила по-справжньому вражає. Крім того вони на ти з дворучними мечами і коли ця зброя знаходиться в їх лапах стають дуже небезпечні.

Каноніри відмінно розбираються в механіці. Вони є творцями хитромудрих бойових машин і по праву пишаються своїм винаходом.

Крижані відьми дуже корисні в будь-якій команді. Адже завдяки своєму вмінню сковувати ворогів льодом, роблять їх легкою здобиччю. Майстерно використовуючи свою магію, вони ніколи не бояться потрапити в саме серце битви.

Сестри вогню намагаються уникати рукопашних боїв. Адже їх вогняна стихія ефективна на дальніх дистанціях.

Паладини - не тільки хороші бійці, але ще й лікарі. За допомогою заклинань і порошків вони лікують своїх товаришів і надають їм сили. Вони дійсно не замінні в команді, тому завжди користуються повагою.

Танки дуже небезпечні супротивники. Вони настільки величезні, що їх часто порівнюють з фортецею. Їх щит дозволяє відчувати себе впевнено, а одноручна зброя несе смерть кожному, хто стає на шляху.

Сапери допомагають команді економити сили і час. Вони перекидають сили союзників, використовуючи телепорти, а їх бойові тотеми дозволяють зарядитися енергією. Як бачите, кожен володіє особливими вміннями і готовий їх застосувати заради успіху команди, за яку належить битися.

Ким би не був Ваш персонаж він спочатку наділений базовими характеристиками, які і належить прокачувати. Це, наприклад, здоров'я, майстерність, мана, енергія, швидкість атаки, сила блоку і т.д. Також варто подбати про наявність хорошого озброєння. Зброя для кожного класу своя. Крім цього є можливість використовувати різноманітні зілля, амулети і руни. Також кожна раса має свої унікальні обладунки. Придбати їх можна в магазині, або ж створити в кузні. Варто згадати, що існують і різні прикраси. Для цього існують Примірочні, відвідувати які досить приємно. Все це робить героя ефективним в бою. Ви будете іграти в Panzar, постійно підвищуючи свою майстерність і покращуючи параметри особистих предметів.

Можливо, іграти в ігру Панзар не було б так цікаво, якби не настільки різноманітні локації. Ви попадете в небезпечну подорож, під час якої побуваєте в таких місцях як Бухта Сніговиків, Ловці метеоритів, Ніч пекельних фермерів, Цитадель алхіміків, Туманний перегін, Орк-Сарай, Капище орків, Фортеця людожерів, Каменоломня гномів, Арена повелителів війни та Облога болотного форту. Тримайтеся! Ви повинні розуміти, що часом буде дуже нелегко!

Ігра Panzar пропонує учасникам об'єднуватися в співтовариства. Так Вам буде набагато простіше добиватися поставлених цілей. Знайдіть нових друзів і вирушайте з ними в бій, відчуваючи за своєю спиною надійну підтримку! І це ж не єдина вигода від створення подібної спільноти. Іноді спілкування відмінно підвищує настрій, дозволяє позбутися відчуття самотності і піднімає бойовий дух.
 

Panzar видео обзор

Панзар іграти Ви будете за рівнями. Приємно, що за кожен новий рівень будете отримувати один талант. А за допомогою таланту у Вівтарі можна вивчити нове вміння. Погодьтеся, що це відмінний стимул, щоб намагатися і рухатися вперед. Чим вище рівень - тим більше можливостей. А значить, з часом ставатиме все цікавіше і цікавіше. Панзар ігра подарує Вам масу задоволення, будьте в цьому впевнені! Тепер Ви назавжди забудете про те, що таке нудьга на дозвіллі! Удачи!
 

Офіційний сайт Panzar: http://panzar.ru/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar
0
1 Сергей • 19:06, 03.07.2014
Дуже хороша онлайн ігра, мені дуже сподобалася
avatar
0
2 Midav • 17:52, 05.11.2014
Вот это дествителько самая крутая онлайн игра 2014 года!
avatar
0
3 васек • 14:01, 17.12.2014
Самая лучшая игра, уже пол года играю
avatar