Nosgoth обзор онлайн ігри про вампірів, реєстрація

Nosgoth обзор онлайн ігри про вампірів, реєстрація

Nosgoth найкраща ігра про вампірів

Ігра Nosgoth онлайн з'явилася на початку 2015 комп'ютерна ігра для стаціонарних пристроїв, стала класичним представником жанру «шутер від 3-ї особи» на багатокористувацькій платформі.

Головним змістом ігри є одвічна боротьба між людьми і вампірами. Битви відбуваються в різних локаціях, або в режимі захоплення певної контрольної позиції. Розробники Nosgoth обіцяють урізноманітнити геймплей новими завданнями, а також збільшити кількість класів доступних персонажів. Сьогодні користувачам доступні 8 класів, 4 з яких відкриті для початківців гравців, а решта 4 потрібно буде освоїти по ходу проходження ігри.

Nosgoth фото

Ігра Nosgoth, на думку користувачів, що не «заточена» під ультракачественну графіку, а більше націлена на якісний і захоплюючий геймплей. Однак і текстури, і шредери ігри досить якісні на усереднених значення FPS, і дозволяють нормально сприймати ігровий процес навіть найдосвідченішому «ігроману». Опціонально ігра містить широкий набір можливостей для модернізації персонажів. Цей процес може відбуватися за допомогою накопиченого досвіду персонажа або спеціальної валюти.

Nosgoth скриншот

Головними особливостями ігри Nosgoth можна назвати наступні можливості:

багаторівнева «кастомизация» персонажів і поетапний процес відкриття нових героїв;

глибока «командна» складова, що дозволяє розробляти власні алгоритми вирішення ігрових завдань;

триваючий процес вдосконалення геймплея.

Для того, щоб почати іграти Nosgoth, Вам необхідно зареєструватися на офіційному російською сайті Nosgoth (посилання на офф сайт вкінці цієї сторінки). Для підвищення продуктивності з'єднання з сервером ігри, Вам необхідно завантажити клієнт ігри і проинсталлировать його на своєму комп'ютері. Зареєструвати ігровий аккаунт Ви зможете натиснувши реєстрація. Вона перенаправить вас на форму реєстрації у ігрі "Nosgoth".

Видео обзор Nosgot

Створивши обліковий запис, Ви отримаєте можливість іграти на офіційному російською сервері, а так само отримувати повідомлення поштою про ігрові нововведення, новини та іншу інформацію по ігрі.

Офіційний сайт Nosgoth: http://www.nosgoth.com/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar