Neverwinter обзор онлайн ігри, скачати, сайт, реєстрація

Neverwinter обзор онлайн ігри, скачати, сайт, реєстрація

Онлайн мморпг ігра Невервінтер

Neverwinter онлайн - барвиста MMORPG, яка взяла за основу механіку системи D & D і фабулу відомої серії Neverwinter Nights.

У Cryptic Studios (Star Trek Online, Місто Героїв) вийшов несподівано вдалий проект, який відродив зів'ялий дух пригод у всесвіті Забутих Королівств. Назва ігри походить від міста Невервінтер - самого північного форпосту цивілізації, що стоїть на берегах чарівної річки і від того ніколи не замерзає. Величу цього місця завжди вражали гостей, в тому числі і користувачів нової MMORPG Neverwinter online. Саме в цьому величезному місті і його околицях гравці проводять левову частку часу, тому розробники подбали про те, щоб він виглядав максимально затишно.

Втім, міська краса - не єдиний плюс ігри. Автори відмінно впоралися із завданням адаптації великовагової D & D-системи під сучасні реалії: ігрова механіка в Neverwinter проста в освоєнні і при цьому пропонує популярну нині систему бою. У Cryptic Studios зробили акцент на динаміку поєдинків - болванів тут не люблять, тому якщо ви звикли стояти на місці і ліниво м'яти клавіатуру - вас чекає пряма дорога на кладовище. Вороги в ігрі не дрімають, але при потужних випадах заздалегідь попереджають червоними секторами.

Не хочете отримати в морду дубиною - будьте ласкаві покиньте зону ураження. Редактор персонажів у Neverwinter приємно дивує великою кількістю можливостей, рас і класів. Шанувальники ельфів зрадіють цілим трьом видам вухатих (Лісовим, Місячним і Полуельфам), любителі канонічних архетипів - дварфам, Людям і полуросликам, фанати брутальної сили - Полуоркам, ну а ті, хто схильний поглядати на темну сторону Сили, знайдуть себе в Тіфлінгах.

На вісім рас доводиться шість класів, серед яких можна знайти і доктора Айболита, і всюдисущого злодія, і швидкого рейнджера, і танка. Ще одна приємна особливість Neverwinter - сесійна.

Ігра надзвичайно дбайливо ставиться до вільного часу своїх гостей і пропонує безліч занять з розряду «заглянув на півгодинки». PvP-арени, поодинокі данжі і щоденні квести - все це дозволяє отримувати максимум задоволення при мінімальних вкладеннях. Особливо радує система крафта, де гравець не махає молотом сам, а роздає завдання найманцям-таджикам. Виконання кожного завдання вимагає певного часу.

У міру зростання досвіду ви зможете видавати більше завдань, а самому при цьому займатися більш важливими справами. У результаті розвиток персонажа не зупиняється навіть якщо ви покинули ігру - така система дуже нагадує механіку прокачування в EVE Online. Тим же, хто встиг пересититися створеним розробниками контентом, Neverwinter пропонує створити контент самому. Редактор, іменованої Майстерні, дає можливість гравцям робити місії і ділитися ними з іншими. Система дозволяє створювати будь-які завдання: одиночні, групові, з подорожами і битвами, з загадками або без. При великому бажанні можна навіть написати невелику кампанію.

Neverwinter видео обзор

Особливо відзначилися сценарії представники Cryptic відзначають позначкою «Рекомендоване», що найпозитивнішим чином позначається на рейтингу. У результаті авторам вдалося створити систему, коли ігра оновлюється мало не щодня - така розкіш, недоступна більшості інших MMORPG.

Офіційний сайт Neverwinter online: https://register.ru.perfectworld.eu/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar