Need for Speed World перша безкоштовна онлайн гонка в інтернеті

Need for Speed World перша безкоштовна онлайн гонка в інтернеті

Need for Speed World гонкі онлайн

Багато фанатів гоночної аркади Нид фо спід горіли бажанням посражаться в заїздах проти живих супротивників. Раніше це було доступно (платно) та й різноманітність цих заїздів не вражала, але нарешті це сталося, компанія EA спорт випустила умовно безкоштовну онлайн гоночну аркаду з гучною назвою Need for Speed: World. На російську мову ігра була локалізована в 2011 році.

Ігра Need for Speed: World в загальних рисах нагадує своїх попередників. Графіка досить гарна, а от пінг мене не дуже порадував в межах 200.

При заході в ігру у вас є вибір яку машину придбати: початковий вибір звичайно не великий. Після покупки автомобіля ви можете виїхати з гаража в світ натисканням одниєї кнопочки і ви вже у вільній їзді.

Світ Need for Speed: World досить сильно нагадує нарізки світів з попередніх Need for Speed'ів. Гонщики у вільній їзді по світу проникають через інших гонщиків (в гонці же можна збивати супротивника), трафік буває з'являється раптово і після появи через нього можна проникнути протягом 3-4 секунд (якщо не встигли то поцілуєте лобами).

Need for Speed World скриншот

У Need for Speed: World є лвл (рівні) і прокачувати їх можна вибрати здібності (пасивні уміння).

Всього існує три гілки умінь: для гонок, більшого доходу за гонки і прокачування рівня, а також від швидшої втечі від поліції.

Так вам не здалося, в цій ігрі можна тікати від поліції у вільній їзді. За це теж дають досвід. Але як мені здалося після пару заїздів, що вигідніше покататися в гонках проти інших гравців.

Заїзди проти інших гравців відзначаються на карті кружечками з символами (залежить від типу заїзду). Перемішатися по карті можна просто відкривши її та клацнувши на тип заїзду і ви опинитеся на місці.

У всіх гонках можна використовувати вміння: наприклад закис азоту, прімагнічуівння трафіку до супротивника, джагернаут і т.д (але це не ті вміння що даються за рівні). Здібності які ви використовуєте в гонках витрачаються, а набрати їх можна вибираючи нагороду при закінчення гонки або купити за реальні гроші (вибір нагород нагадує Most Wanted, картки).

Need for Speed World фото

Поліпшення машин мене в Need for Speed: World дуже розчарувало, воно у вигляді пакетів (готових комплектів поліпшень), хоча пізніше обіцяли зробити різноманітні окремі деталі.

У ігрі досить багато машин і їх можна пристойно кастомизировати (змінювати) вінілом, наклейками, фарбами. АЛЕ є один нюанс, машини за реальну валюту могутніші аналогів за ігрову валюту (але начебто це не так страшно).

Need for Speed World видео обзор

У підсумку можу сказати Need for Speed World новинка в світі MMO гонок. Вам буде цікаво знайти друзів і позмагатися з ними і поспілкуватися, а також похвалитися статистикою (у ігрі видно статистику поразок і перемог). Для любителів серій Need for Speed ​​раджу пограти для різноманітності. Але загалом ігра під час написання огляду була допрацьована.

Офіціний сайт Need for Speed World: http://nfsw.rbkgames.com/

 

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar