MStar онлайн обзор ігри, іграти безкоштовно

MStar онлайн обзор ігри, іграти безкоштовно

Мстар танцювальний симулятор

Багато користувацька онлайн ігра Клуб MStar виступає на полі, де у неї практично немає конкурентів, адже гідних танцювальних MMO, та ще й з пристойною графікою, світ не бачив вже досить давно. У даного проекту є всі шанси стати справжнім хітом, але про все по порядку.

Отже, як і всяка поважаюча себе MMO, ігра MStar починається з обов'язкового створення персонажа, який стане вашим ігровим втіленням в осяжному майбутньому. Причому місцевий редактор персонажів дасть вам можливість створити чи не вашу точну копію (при бажанні) і вдягнути її в один з тисячі модних нарядів.

Привівши своє віртуальне альтер его в пристойний вигляд, саме час почати танцювати! У меню ігри значиться аж цілих 8 танцювальних режимів, серед них як одиночні, так і парні танці, і дві категорії змагань (стандартний Dance Battle і креативний Bubble Battle). Кожен з режимів при цьому розмежований на кілька рівнів складності, так що, навіть вперше заходячи в ігру, можна знайти собі суперників по силам.

MStar скриншот

Основна відмінність MStar від інших MMO подібного жанру полягає в тому, що ця ігра не танцями єдиними багата. Справедливо розсудивши, що цільової аудиторії потрібно все-таки спілкування, розробники ввели сюди цілу купу різноманітних ресторанів, кафе, і навіть апартаментів.

У цих умовах персонажі зможуть зустрічатися, ненав'язливо фліртувати один з одним, цілуватися, спілкуватися на різні теми, а також закочувати вечірки. Іншими словами, проект зробив крок далеко вперед за рамки визначення «танцювальна MMO».

MStar видео обзор

Крім вищезгаданого потужного редактора персонажів, ігра може похвалитися більш ніж пристойною графікою, оскільки виконана вона на движку Unreal Engine 3 (на ньому, до слова, добра половина хітів останніх років базувалася). Завдяки цьому прекрасно опрацьовані як моделі персонажів, так і їх руху, які виглядають досить реалістично.

Офіційний сайт MStar:  http://101xp.com/game/mstar

Сподобалася статья. Поділіться в соціальних мережах.

Інші статьї

  1. Онлайн ігра Конфликт. Искусство Войны, реєстрація
  2. Бездна обзор онлайн ігри, безкоштовна реєстрація
  3. Khan Wars обзор онлайн стратегії, іграти бесплатно
  4. Point Blank обзор безкоштовного онлайн шутера
  5. Народження легенди обзор ігри, іграть безкоштовно
avatar